Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kiütések odalent?

Kiütések odalent?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval észrevettem, hogy péniszem bőr részén kis pontok vannak. Bőrszínűek, nem kemények. (Igazából már régebben észrevettem, de gondoltam majd elmúlik.) Először szőrtüszőre gondoltam, de ahhoz túl "púpos". Valakinek valami ötlet?

(Ha muszáj akkor tudok küldeni képet privátban.)

Orvoshz szégyellek elmenni, merthááát na. Ott azért látják az arcom, tudja a nevem, így marad egy kis anonimitásom. :'D



2017. aug. 7. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek a kis dudorok a nemi érés hatására hormonális okok miatt kialakuló nagyobb faggyúmirigyek, a férfiak nagy részénél vannak ilyenek. Teendőt nem igényelnek, nem fertőznek, nem kell őket kezelni.
2017. aug. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem, köszi! :)

(Ezaz nem kell orvoshoz mennem! :D )

2017. aug. 7. 16:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézz utána a Fordyce foltok (angolul Fordyce spots) kifejezésnek, de mindenképp nézesd meg egy orvossal, az nem árthat, és te is megnyugszol. Nem mellesleg, fontos lenne tisztázni, ha van/lesz partnered, hogy azok a pöttyök ártalmatlan Fordyce foltok, vagy valamilyen betegség jelei, melyekkel fertőzhetsz.
2017. szept. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!