Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit kérhet egy urológus?

Mit kérhet egy urológus?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem sokára kaptam egy időpontot urológushoz, de nem tudom mit kell ott csinálni. Meddig mehet el? Erekciót kell mutatnunk? Vagy az ciki, ha csak úgy feláll a péló?

2017. aug. 22. 03:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ilyesmit produkálnod. Nem ciki, látott már pár olyat.
2017. aug. 22. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%
Ahelyett, hogy paráztatnád magad hülyeségekkel, és te is mindjárt a jogaiddal jössz, amivel magad se vagy tisztában, inkább írd le talán, mi az alapproblémád, ami miatt urológushoz mész! :)
2017. aug. 22. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Eszemben sem voltak a jogok :) Csak még sosem voltam, és nem vagyok hozzászokva, hogy magamon kívűl más is fogdossa a farkam :D
2017. aug. 22. 14:36
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
Megnèzi, kicsit megtapogatja. Nem lesz erekciód, biztos vagyok benne. Sajnos gyakran kell mennem. Semmi gond nem lesz. Ne fèlj!
2017. aug. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
De azt még mindig nem tudni, mi miatt kell az orvos. Így mondani bármi értelmeset... szerinted? :)
2017. aug. 23. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Csak lecsekkol. Nincs semmilyen problémám, csak szeretnék biztosra menni, hogy teljesen egészséges vagyok.
2017. aug. 23. 03:36
 7/12 anonim ***** válasza:
92%

Mért kell menni,ki küldött el(pl suli vagy egyenruhásoknál munkaalkalmassàgi)?Hány éves vagy?Ezek fontos kérdések.



Ha senki nem küldött el,magad mentél,panasz nélkül átlalános vizsgálatra akkor ezt az elején elmondkd.Àtküld a vizsgálóba,gatya,boxer letol(majd mondja),ágyra felfekszel heréidet kézzel áttapintja,fitymát hátrahúzza,húgycső nyìlásodat is megnézi.



Ha 17-18 éves vagy már akkor lehet prosztatád is megnézi.Felállsz az ágyról vizsgálat után,ággyal szemben állsz,terpeszben és a doki 1 ujjal a fenekedbe benyúl.

2017. aug. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
15 vagyok, és igen suli küldött mert most kezdem a 9. Osztályt.
2017. aug. 24. 20:08
 9/12 anonim ***** válasza:
93%
15 évesnél maximum fitymaszűkületet meg heréket nézik meg.
2017. aug. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
23%
Micsoda ba☺omság ez.Kik találhatták ezt is ki.Csajokat se küldik nődokihoz mert középsuliba mennek.
2017. aug. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!