Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit kérhet egy urológus?

Mit kérhet egy urológus?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem sokára kaptam egy időpontot urológushoz, de nem tudom mit kell ott csinálni. Meddig mehet el? Erekciót kell mutatnunk? Vagy az ciki, ha csak úgy feláll a péló?

2017. aug. 22. 03:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
60%

Gondolom az iskolàtól kaptál valami lapot ami az urológiàra utalt.

Akkor ezzel a papírral menj majd be az orvoshoz.

Eddig csak akik rendvédelmi szakközépbe készültek azoknàl hallotram,hogy urológiàra küldték őket.

Hát meg tudlak érteni,hogy ideges vagy miatta,ki örülne neki.Még a felnőttek is idegesen mennek ide,ha nincs semmj bajuk akkor is.Ki szeret ilyen helyre menni.Kb senki



Ha semmilyen papírt nem kaptàl akkor is közöld az elején az urológussal,hogy iskolához kell az orvosi igazolás.Szerintem is csak a fitymád,heréidet fogja megnézni.Az orvoshoz egyedül menj be,beszélgetéssel indít,majd szól hogy menj a vizsgálóágyhoz.A legtöbb,kulturáltabb helyen a vizsgálóàgy el van függönnyel választva vagy paravánnal,így vizsgálatkor csak az orvos fog látni.(sajnos van olyan hely is ahol nincs elválasztott vizsgáló helység,hanem egyből az orvosi szoba közepén áll az ágy).


Ha az iskola nem jelölte meg hogy konkrétan kihez vagy hova kell vizsgálatra elmenned akkor akár magán rendelésre is érdemes elnenni.Időpontot kapsz,gyorsan bekerülsz,nincs tőmeg és diszkréten vizsgálnak meg(csak orvos lesz jelen).

Nézz utána akár itt is kérdezősködhetsz új kérdést kiírva hogy a te városodba hogyan van az urológia,hogyan zajlik,akár kit ajánlanak

2017. aug. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
52%
Voltál már dokinál azóta?
2017. szept. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!