Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet osszefugges a nemi vagy...

Lehet osszefugges a nemi vagy csokkenese es az edzoterembe jaras kozott?

Figyelt kérdés

Kb egy eve edz a parom, mostanaban kicsit hanyagul, nem eszik melle rendesen, van hogy egy zsomlet egesznap, melle 3 orakat tolt a teremben. Heti 5-6x lent van.

Par hete eszre vettem, hogy nem kivanja ugy az egyutt leteket, mint regen. Ha kezdemenyezek, elfogadja. De magatol csak akkor, ha mar reg talalkoztunk (tavkapcs) es hetvegen elso dolgunk szeretkezni. de az utana kovetkezo 3 napban mar nem kezdemenyez.

A kapcsolatunkban minden klappol egyebkent, lekilek is testileg, csak az alkalmak szama kezd ritkulni, ami fura, mert regen siman ment napi 2.

Egyedul se szokta kenyeztetni magat. Almaban felall neki, de pl napkozben nem kivanja meg csak ugy a dolgot, esetleg ha mar 2 hete nem talalkoztunk. Ezeket o mondta.

Igazabol mas valtozas nem tortent az eleteben ezen a ,, gyurason,, kivul, csak amit leirtam; sok edzes, nem rendes etkezes. Nem tudom, lehet-e osszefugges?

Orvoshoz jovoheten megy, gondoltam addig megkerdezem toletek ezt, hatha volt valaki hasonlo helyzetben. remelem nem egeszsegugyi gond lesz. :(


23L



2017. nov. 10. 08:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy mindent tudsz a párodról? biztos, hogy mindent elmond?


Mellesleg egy zsömle egész nap, az sem tesz jót sem a szervezetnek, sem a libidónak..én el sem hiszem, mert ez edzés, és munka mellett igen érdekes..


etesd meg halakkal, csirkével, sonkával...talán életre kel a libidója..

ha te nem tudsz segíteni, akkor az orvos pláne nem.

2017. nov. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!