Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

El fog mulni magatol vagy elmenjek egy urulogushoz?

Peniszen utottek, ennek kovetkezteben nagyob belilult a felso fele. Fajdalmat csak minimalisan erzek es erekciom is van. Mit csinaljak?

2017. dec. 16. 10:27  Privát üzenet  

A válaszok
Mivel semmiben se lehetünk biztosak, ne bízzunk semmit se a véletlenre, a biztonság kedvéért ajánlott elmenni.

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik.
# 1/2Időpont 2017. dec. 16. 10:33 Privát üzenet

Ütéskor máshol is keletkeznek ilyen foltok,a véraláfutástól.Ezek pár nap alatt szépen fel is szívódnak .

Nálad is elmúlik,a doki sem tud egyebet mondani .

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2017. dec. 16. 17:09 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
He elmegyek egy magán urulógushoz fel fog nekem írni potencia növelőt?
Fitymaszűkületem van. Nem tudom hátra húzni sehogy sem. Elmenjek urulógushoz vagy megoldódik magától?
Urulógushoz kell beutalój? Pár napja fáj a bal herém.
Mi kell ahoz, hogy urulógushoz menjek?
Urulogushoz forduljak? Felek hogy nem elhetek nemi eletet peniszem miatt. Felek barkinek is szolni vagy mutatni. Tobbi lent.
Hogyan szedjem ra magam, hogy elmenjek apummal urulogushoz?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!