Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Korpásodás és erős kopaszodás,...

Korpásodás és erős kopaszodás, hajhullás. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Elég régóta küzdök a kérdésben említett problémákkal. Gyakorlatilag egyik pillanatról a másikra kezdődött, hogy nagy mértékű a korpásodás, száraz a fejbőröm és sokszor eléggé viszket is. Később ez fokozatos hajhulláshoz vezetett, ami igazából mostanában lett csak látható.

A problémák előtt nekem inkább könnyen zsírosodó és eléggé dús, gyorsan növő volt a hajam, azóta egyébként sokkal lassabban nő a hajam.

Az egész kb. 2 éve kezdődhetett, amikor új albérletbe költöztem. Akkor még nem volt olyan látványos, csak a korpásodás jelentkezett ma már mint írtam már eléggé megritkult a hajam.

Mi lehet ennek az oka? Sok félét olvastam már róla, de nem igazán tudom mit lehet vele kezdeni. Milyen orvos foglalkozik esetleg ilyen problémával? Vagy ha volt valakinek hasonló gondja és sikerült rá megoldást találni, szívesen venném, ha megírná neki mi segített.



2017. dec. 18. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy demodex szőrtüsző atka okozza.
2017. dec. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Erről én is olvastam, de nem tudom miként lehet igazából megbizonyosodni róla. Neten sok szűrésről olvastam ezzel kapcsolatban, de nem tudom eldönteni, hogy ezek mennyire lehúzások csak. Nyilván utána vmi csodaszert fognak ajánlani csillagászati összegekért, csak mi a garancia, hogy használnak is?
2017. dec. 18. 22:45
 3/3 anonim válasza:
szia. próbáld meg a Sentiree hajregenerálót. van benne a réz aminek köszönhetően a fejbőrön élősködő mikroorganizmusok számát csökkenti. nekem hatásos volt korpa ellen.
2018. jan. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!