Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez fitymaszűkület? Ha igen...

Ez fitymaszűkület? Ha igen milyen mértékben és mennyire probléma?

Figyelt kérdés

Nem merev állapotban teljesen vissza bírom húzni a fitymám és nincs semmi fájdalom, merev állapotban viszont csak egy nagyon kicsit bírom lentebb húzni a makkról (lehúzom a makkról és utána kb 1 centit megy még tovább) annál tovább nem megy ott már fáj, ha lehúzóm ameddig megy és elengedem akkor ott nem fáj nem szorít.

Még szűz vagyok de úgy érzem hamarosan elfog jönni az első alkalom ez mennyire lenne baj közben? Így akkor csak addig tudnám bedugni ameddig hátra jön a fityma? Mert hát az úgy nem túl sok.

És óvszer alatt hogy/milyen mértékben mozog a fityma?



2017. dec. 25. 02:45
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
Leírtak alapján teljesen egészséges vagy.
2017. dec. 25. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem teljesen, a leírtak alapján felmerül a fitymaszűkület, de az enyhébb formája. Mereven is hasonlóan, és lényegében ugyanannyira kéne tudni visszahúzni, mint nem mereven.

Nem mondom, hogy orvos, mert a használattól tud az nyúlni, lazulni, (velem is így volt), de a pontos választ ne várd itt.

Az óvszer alatt nem mozog a fityma, azt pedig nem bántásból de akinek ilyen kérdései vannak még az bőven ne gondolkozzon azon, hogy hamarosan elveszíti a szüzességét, ennek még nagyon nincs itt az ideje.

2017. dec. 25. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"lehúzom a makkról és utána kb 1 centit megy még tovább" , "ha lehúzóm ameddig megy és elengedem akkor ott nem fáj nem szorít."


Ezek alapján semmi bajod nincs, szűkületről akkor lehet beszélni ha nem, vagy nagyon problémásan megy csak hátra, esetleg mereven nem akar visszamenni. A fentiek alapján erről nincs szó....


Teljesen be tudod dugni még ettől, óvszerben meg nem igazán mozog.

2017. dec. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát én ugyanígy voltam mint te , fel is raktam kérdést is GYK-ra . Nekem is kb a makkom alatt mereven kb 1cm-el ment le , viszont ha elengedtem akkor meg szorított a makkom alatt . Elmentem urológiára azt mondták rövid a fékem , oké kórházban megcsinálták , 1,5 hónappal később nem hozott változást , ugyanúgy csak addig bírtam lehúzni és éreztem ,hogy nem jó . Ja meg ha nagyon nedves voltam akkor volt hogy maszturbálásnál "beakadt" a makk alá és elvesztettem a merevedésem .


Szóval én körülmetéltettem magam magánrendelésen mert nem akartam több szarakodást . Több mint fél éve vagyok túl a műtéten 21 éves vagyok és azt kell mondjam hogy soha többet nem lesz gond a farkammal . Ja meg hozzáteszem nekem esztétikusabbnak is tűnik így dehát kinek mi.


Én azt mondom próbáld ki , ha valami nem stimmel irány urológus elmondod a gondod és találtok rá valamilyen megoldást.

2018. jan. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!