Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez fitymaszűkület?

Ez fitymaszűkület?

Figyelt kérdés

Kérdés kicsit költői feltételezem valamennyire mindenképp.

Lankadt állapotban 100%osan hátra tudom húzni a fitymát minden fájdalom nélkül.

Mereven is teljesen a makk köré tud menni a fityma,de ott már szorítást érzek és kissé nehezen is tudom visszahúzni a makkra mikor még merev. Szűz vagyok még így "élseben" nem próbáltam,és lehet ciki de emiatt felhúzott fitymával maszturbálok.

Igen tudom menjek orvoshoz,fogok is,csak gondoltam itt is feldobom a kérdést.



2017. dec. 25. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Mar megint?
2017. dec. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2017. dec. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Két külön ember vagyunk :)
2017. dec. 25. 22:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Erre keress rá: "relatív fitymaszűkület"
2017. dec. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha fitymaszűkület is tegyük fel akkor is nagyon enyhe,hiszen mereven is a makk mögé tudod a fitymádat húzni,viszont vigyázni kell ne hogy a fitymád a makk alá beszoruljon netán,abból komoly baj is lehet.

Ezt valószínűleg lehet krémmel is kezelni.


Érdemes lenne urológushoz elmenned,mert fel tud írni szteroidos krémet neked.(beutaló nem kell,tb kártyát,személyit kell vinni,14 éves kortól lehet menni egyedül is)


Szerintem most még nem súlyos,ezért ha most mész el még súlyosabb következmények nélkül megúszhatod.Nyugodtan menj el,csak megvizsgál,elmondja hogyan tudnál javítani a helyzeten és rajtad múlik hogyan tovább,semmilyen kötelezettséged nem lesz,te döntöd el mi legyen.

2017. dec. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!