Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha naponta 8-12+ alkalomal...

Ha naponta 8-12+ alkalomal megyek wc akkor kicsi a hugyholyagom?

Figyelt kérdés
Szoval mar evek ota gyakran jarok mosdoba. Mit tudok vele kezdeni hogy ne keljen annyiszor mennem ? Este 2-3 alkalomal megyek nagyon idegesito...

2018. jan. 9. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Ez nagyban függ a folyadék beviteltől is .
2018. jan. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Miért nem mész el urológiai kivizsgálásra?

Ott pontosabb választ kaphatsz a problémádra.

2018. jan. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kétlem hogy kicsi lenne. A gyakori vizelés sok egészségügyi problémát jelezhet, többek között cukorbajt is.
2018. jan. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én óránként megyek, és baromi idegesítő.. :D

Alvás előtt 2szer is kiszaladok, mert azt érzem mindjárt bepisilek, és sehol semmi. Szintén évek óta.

2018. jan. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Voltam mar. Semmit nem mondtak

Minden rendben van..

Hat orankent az durva...:O

2018. jan. 9. 18:26
 6/7 A kérdező kommentje:

Alvas elott en is 2x megyek

Meg olyan hajnali 4-5 fele meg...

2018. jan. 9. 18:26
 7/7 anonim ***** válasza:

amikor katona voltam, akkor is kétszer kicsoszogtam hugyozni..azt hitték, ha felmosatják a folyosót, akkor nem kell mennem...hugyoztam, felmostam, hugyoztam, felmostam...és az életem is így telt..éjjel többször is kellett menni bárhol voltam.


na és? ilyen a hólyagom, oszt jónapot. Vizsgáltak kívül-belül-alul-felül..minden rendben.


hogy mégis minek örülök? hogy az összes záróizmom jó, még nem fordult elő véletlen vizeletvesztés..


ellentétben másokkal, akik ritkán járnak klóra.


az is igaz, ha este hattól nem iszom folyadékot(sem) akkor talán egyszer kelek fel.

2018. jan. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!