Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ugye nem mindenkinek tud...

Ugye nem mindenkinek tud eltörni a lőcse?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat, saját tapasztalatból is, hogy a csaj úgy ugrott rá, vagy birkóztak, stb hogy megtörtént a baj. De személy szerint a sajátomat, olyan szívósnak találom hogy nem tudom elképzelni hogy eltörjön. A tövét leszámítva, mert ott jól tud mozogni, de maga husáng, ha akció van szerintem a gyémántot megkarcolná. Nektek mi a véleményetek erről a dákótördelésről??
2018. febr. 20. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag nem eltörik, mert nincs benne csont vagy porc, hanem megsérül a barlangos test, az pedig bárkivel megtörténhet. (Egy nő ugye legalább 40+ kiló, de inkább 50, ez bőven elég, hogy megtörténjen a baj, főleg ha még van is lendülete.)
2018. febr. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
#1 nem a barlangos test sérül meg, hanem az azt körbevevő kötőszövet :) Amúgy nyugi kérdező, a tied is el tud "törni". Igazából ha belegondolsz, minél keményebb, annál jobban feszíti belülről a kötőszövetet és annál könnyebben törik el ;)
2018. febr. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom ezt elképzelni... a tövénél tud mozogni, de a többi része nagyon erős.. szerintem legalábbis. Persze elég nagy erővel el lehet "törni" gondolom, csak azt nem értem hogy akció közben véletlenül hogy jön össze
2018. febr. 20. 22:27
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja a kategória miatt elnézést kérek, máshova szántam..
2018. febr. 20. 22:27
 5/5 anonim válasza:

"a gyémántot megkarcolná"... apám...

mars vissza a matekpéldákhoz, majd ált. isk. után jön a szex...

2018. febr. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!