Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez veszélyes játék vagy nem...

Ez veszélyes játék vagy nem annyira?

Figyelt kérdés

Tehát a következő a helyzet suliba van egy olyan játék hogy zsák ütés az úgy néz ki hogy három lány vagy három fiú oda megy egy kisebbhez, egyik a falnál lefogja a két kezét a másik a két lábát terpeszre állítva fogja a harmadik meg 10 boxolást csinál neki a heréin.


köszi a választ f/13


Nagy a felháborodás mert a gyerek anyja be jött orditva a suliba és meg tudja hogy ki ki fogja herélni azt mondta .


negyedikesel csinálták meg a felsősök


2018. márc. 10. 22:57
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
am nem azért írtam ki hanem mert az egyik farok azt mondta hogy levagják a farkát és ezen nevettek a csajok na ennyi!
2018. márc. 10. 23:38
 12/28 A kérdező kommentje:
de az meg hülyeség már bocs mert ba***** engem is tökön labdával ... és nem sirtam igaz fájt de ennyi csak most ennek pár nagy ember feneket keritett de bocs!
2018. márc. 10. 23:39
 13/28 A kérdező kommentje:
Az a nagy baj a cigi és a bandázás mert nem ellenségből csinaljak hanem banda befogadás miatt ez a tétje mert nem bántjuk úgy eymást és ez fáj a tanaroknak sztem amugy most kezdődött eg hete és most van botrány belőle! Azért írtam ki ja és én nem cigizek csak logok néha!
2018. márc. 10. 23:42
 14/28 anonim ***** válasza:
71%
Nem kellene már aludnod? Ehhez a sok katyvaszhoz kódfejtő kellene..
2018. márc. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy lepontoznak... nem érdekel!


Hogy lehettek ilyen degenerált bunkók, hogy más testi épségét veszélyeztetve, más kínlódásán élvezkedve röhögcsélnek?

Az eszükbe sem jut, hogy a fiatal gyerek milyen megaláztatást élt át? Szégyenérzetük nincs.


Te csak láttad "XD".. Neked is szép humorod van, mondhatom. Igaza volt az egyik válaszolónak, degenerált korosztály vagytok, téged is beleértve. Nem te csináltad, te csak láttad, mégis ide teszed fel a történetet kérdésként, és eszedbe sem jutott segíteni? Te sem vagy jobb náluk....


A helyedben én már jelentettem volna az igazgatónak a felsős kreténeket ( a "klik" csapat az csak kifogás a részedről), mert ezek nem emberek közé valók. Ha ezt megússzák, azt fogják hinni, hogy bármit megtehetnek, és további áldozataik is lesznek, lehet hogy a következő pont te leszel (ilyen hozzáállással meg is érdemelnéd)...

2018. márc. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim válasza:
100%
Ezeket az embereket tényleg kikéne írtani.Ez egyszerűen felháborító!Jogosan van botrány,mert hatalmas gondokat okozhat,ha egy olyan érzékeny helyen ér ütés.Pl.: a jövőben nem lehet majd gyereke.Plusz még lelki gondokat is okozhat,de nem is keveset.
2018. márc. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon remélem az igazgató úr feloszlatja ezt a bandát.

Ehhez joga van .Nem lepődnék meg azon sem ,ha rendőrségi ügy lenne belőle .Ifjúság védelmis náluk is van .

2018. márc. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
privátba nem írok senkinek... Jó hogy engem fikáznak amikor én csak érdeklő voltam... Na nem kell félteni a 3. 4. eselet sem. Mert magukbak keresték amugy egyik fiut dokihoz vitték latlelet miatt ebbol lesz ügy!
2018. márc. 11. 20:51
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

De te se érted a lényeget, hiába irtad ki, csak nevetségesnek tartod. Pedig ez betegség. Birka az egész csürhe.

Ha majd valakinek lesz komoly baja az is nevetséges lesz?

2018. márc. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
54%

"Jó hogy engem fikáznak amikor én csak érdeklő voltam... Na nem kell félteni a 3. 4. eselet sem. Mert magukbak keresték amugy egyik fiut dokihoz vitték latlelet miatt ebbol lesz ügy!"


Gratulálok, szép összeszedett mondat.


Téged azért "fikáznak ( pontosítok: én osztottalak ki)", mert:

Ott voltál, tanúja voltál az esetnek, de nem csináltál semmit, hanem itt "röhögve" meséled ( emlékszel? te jelölted: XD). A 4.-es fiu magának kereste a baj? ezt akartad írni? Mit tett? visszaszólt a felsősöknek, hogy hagyják békén? Ezért már ő lesz a hibás? A fiut nem a látlelet miatt vitték az orvoshoz, hanem mert valami komolyabb dolog történhetett vele... Ez eszedbe sem jut? Ott készítettek erről látleletet, igen. Ez bizonyítja, hogy az iskoládban milyen kaotikus állapotok találhatóak egyes fejekben.... Az ostoba "Klik"-vezérrel kezdődően. Gondolom, te pontosan tudod, kiről van szó...


Jelezted már a tanároknak az elkövetőket? Igen, vagy nem?


Amennyiben nem a válasz, szádat befoghatod, és tűnj el erről az oldalról. Ide segíteni jövünk, nem kis mitugrászok dicsekvéseit, viccesnek vélt rémtörténeteit olvasni....

2018. márc. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!