Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez veszélyes játék vagy nem...

Ez veszélyes játék vagy nem annyira?

Figyelt kérdés

Tehát a következő a helyzet suliba van egy olyan játék hogy zsák ütés az úgy néz ki hogy három lány vagy három fiú oda megy egy kisebbhez, egyik a falnál lefogja a két kezét a másik a két lábát terpeszre állítva fogja a harmadik meg 10 boxolást csinál neki a heréin.


köszi a választ f/13


Nagy a felháborodás mert a gyerek anyja be jött orditva a suliba és meg tudja hogy ki ki fogja herélni azt mondta .


negyedikesel csinálták meg a felsősök


2018. márc. 10. 22:57
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
55%

20 as,fogalmad sincs ,mik zajlanak a sulikban .Élnek tanárok a környezetedben,akik elmondják mire nem képesek a tanulók ..Ha szóvá teszel valamit,felveheted a kapcsolatot az autójavítóval is .Te még ennyire sem lettél volna a képes, hogy nyilvánosan közzé tedd .Ott a suliban nyikkanni sem mertél volna,távolról meg osztod ki a 13 évest .

"Felnőttként" akartál most nagyon okosat mondani .

2018. márc. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
57%

Nem 20-as vagyok, ott a nevem is. A tiéd mi? Még azt is titkolod ( a kérdező is lehetsz, másik regisztrációval ).


Amilyen figyelmetlen vagy egy-két dolog felett elsiklott a figyelmed: 42 éves vagyok, van ilyenben tapasztalatom. 8 és 11 éves fiaim vannak, érdekes iskolatársakkal.. De azok már meghúzzák magukat, mert a nagyobbik fiam kiáll magáért, megvédi a testvérét is. De nem kötekedik és szórakozásból verekedik, mit azok a "barmok". Én is jártam iskolába, az ilyen "csapatok" mindig kihullottak. Volt, hogy én is aktív részese voltam a szemétkedők elkapásának. Kaptam érte osztályfőnökit, de megérte. Persze, hogy fenyegettek, de a legtöbb esetben csak a pofa jár, de külön-külön beszariak....


Normális vagyok mindenkivel, de ha ilyet tapasztalok, én segíteni szoktam, és a fiam is. Nálunk az iskolában már tudják, hogy a szülő mire képes. Én az egyik gyerek szülőjét hívtam fel napközben, és vele együtt beszélgettem el óra alatt a történésekről....A szülő otthon is adott pluszban.


A 13 éves kérdezőnek meg már kellene lennie annyi eszének, hogy az ilyet elítéli és jelzi...


Egyébként gratula neked is: nagy tett volt szerinted, hogy ide ki merte rakni? Név nélkül, iskola neve nélkül, .... azonosíthatatatlanul.


IGEN, EZ TÉNYLEG NAGY BÁTORSÁGRA VALL, MEG A RÖHÖGŐS MESÉLŐS STÍLUSA IS....


Mielőtt "ugatsz" informálódj.... Én tapasztalatból beszélek. Te?

2018. márc. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
57%

Csak pár mondatot írok, mert a pofátlanságod igencsak felhúzott, 21-es:


Szülőként, és emberként is elítélem az ilyen viselkedést. Belegondoltál abba, hogy mint szülők milyen tehetetlennek tudjuk érezni magunkat, amikor a gyermekünkkel, vagy családtagunkkal ilyesmi történik? Bele tudsz gondolni a helyzetünkbe, hogy milyen érzés nekünk az, amikor a gyermekünket vagy a számunkra fontos személyeket szenvedni látjuk? Olyan fizikai szinten tud nekünk is fájni, mintha minket bántottak volna.


Amennyiben nem a válaszod, akkor még nem szerettél igazán senkit sem az eddigi életedben.

2018. márc. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Rendkívül veszélyes egészségügyi következményei lehetnek az ilyen "játszadozásnak". A heréket ért mechanikai trauma bevérzést okozhat, ami viszont azzal a következménnyel járhat, hogy az immunrendszer antitesteket kezd termelni a spermiumokat termelő szövetek ellen, ennek folyománya az esetleges teljes sterilitás, nemzésképtelenség.
2018. márc. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Ez bizony testi sértés, börtönt is lehet kapni érte, maradandó károsodást is okozhattok. Szóval nem játék!
2018. márc. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Hát ha látlelet is van, akkor abból bizony büntetőügy lesz, de az elkövetők meg is érdemlik.
2018. márc. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
78%
En speciel kikerem magamnak, hogy nem mertem volna kiallni. Anno altalanos iskolaban mindig kialltam ilyen helyzetekben, volt, hogy kaptam ezert en is cserebe, de nem erdekelt. Az igazsagtalansagot es a gyengebbek, artatlanok bantasat sosem birtam elviselni. Pedig tisztaban voltam vele, hogy semmi eselyem a fizikai bantalmazas ellen, mert mindig gyenge, sovany lany voltam. De mindig az jart a fejemben, hogy nekem is jol esett volna, ha kiall valaki ertem, amikor a semmiert ("igy udvaroltak" a kituno tanulo, hosszu haju lanynak elso osztalyban) ugy megvertek, hogy bepisiltem... raadasul megetettek falevellel. Vagy amikor ugy megrugdostak a meno fiukak, hogy ket evig az ortopediara jartam a terdemmel. Sokszor az is eleg, ha valaki oda mer szolni. Nincsenek hozzaszokva, es meglepodnek.
2018. márc. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Igen,veszélyes,a herék erős ütése veszélyes jàték.Okos gyerekek járnak a sulidba,kész zseniképző lehet.13-14 évesen 9-10 éves gyerekekkel szemben erősködnek.Ha őket vennék körbe 17-18 évesek be lennének tojva.Ebben a korban 2-4 év nagyon sokat számít.Büszkék lehetnek.
2018. márc. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!