Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szex közben felcsúszott a...

Szex közben felcsúszott a herém. Mennyire normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egyik nap szex közben az egyik herém felcsúszott a lágyékomba, észre se vettem, mert nem fájt aztán kézzel simán visszanyomtam. Nem magától, hanem megnyomódott. Ha számít kicsit hűvösben volt, az is rásegíthetett, férfiak gondolom értik. Régebben párszor előfordult már hasonló a másik herémmel is. Szerintetek ez mennyire normális, nektek volt hasonló?



2018. ápr. 3. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Előfordul. Amíg visszamegy a helyére, nincs baj.
2018. ápr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amég visszamegy? Nincs más választása.. Nekem aktus végén, ejakuláciokor kusznak fel. 19 évesen én is beszartam tőle. :D
2018. ápr. 4. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oké. Akkor jól sejtettem nincs gond cssk furcsa.
2018. ápr. 4. 13:42
 4/6 anonim ***** válasza:
#2, simán előfordulhat, hogy nem megy vissza. pl. ha az lágyékcsatorna nem záródott le megfelelően, ez egyedi alkati kérdés. Van akinek mindig felcsúszik, másnak meg egyszer-egyszer előfordul, megint másnak meg soha. De póz függő is. nálam pl. amikor a kedvesem lovagol előfordulhat, míg ha lógnak, akkor nem.
2018. ápr. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A herék főleg az elélvezésnél vannak nagyon is fenn .

Ennek létezik a tudományos magyarázata is .

2018. ápr. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 szamo77db ***** válasza:
Volt már ilyen ejakuláció közben. De aztán magától visszatért a helyére. Szerintem nincs semmi baj.
2018. ápr. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!