Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hormon problémám van? Későn érek?

Hormon problémám van? Későn érek?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok és alig jelennek meg rajtam a változások. Bajuszom egy nagyon pici van de nem is látszik, nemiszervem körül már rendesen szőrösödök, de lábamon semmi, hónaljamon főleg semmi, hangom mint egy lányé. Körülöttem már mindenkin átmentek a változások csak rajtam nem. Valamit rosszul csinálok? Nem táplálkozok rendesen? Vagy lehet hogy heréimmel lenne gond?

2018. máj. 2. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs veled semmi gond! A fanszőrzeted megjelenése arra utal, hogy már te is serdülsz! Idővel majd utoléred a többieket, ne izgulj!
2018. máj. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne gond a heréiddel?? Örülj neki, hogy a cerkád már szőrösödik, a többinek meg főleg örülj, hogy még nem! Később meg azon dolgoznak mások, hogyan tüntessék el a túlburjánzó szőrzetet... Minden rendben van veled, és minden meg fog változni lassan.
2018. máj. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs semmi bajod, csak későn érő típus vagy.
2018. máj. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs veled baj,ha már rendesen szőrös a nemi szerved környéke,az a legfontosabb és első jel egyben.A fanszőrzet átlag fejlett,magasaknál 12-13 éves kor elején jelenik meg.



A bajusz és hónaj szőr mindenkinél máskor alakul ki,van akinél egész korán,de ez ritka és van akinek bajsza csak 17-20 éves kora körül lesz,még hónaj szőre is csak 15-16 évesen.


Nem kell csinálnod semmit,a testi változások mindenkinél másképp mennek végbe,van akinél szinte egyszerre zajlik le,másnál meg csak az egyik jelenik meg elsőre és csak évek múlva következik a többi.Eleve van akinek sose lesz férfias hangja,van aki mindig kicsit vékony hangú marad.Nekem is van rokonom akinek több vékony,szinte lányos hangja van és csak 25 éves kora után mélyült picit,de most sem az az igazi férfi hang.


Tehát a fanszőrzet a legfontosabb mint első lépés,majd a sperma aminek legkésőbb 16 éves korra meg kell jelennie,ez is 13-14 éves korban megjelenik,de mondom itt is kitolódhat 16 éves korig is akár.

2018. máj. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Magömlésed volt már?
2018. máj. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!