Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet valahogy szándékosan...

Lehet valahogy szándékosan károsítani a spermiumokat?

Figyelt kérdés
Gyakori forró fürdőről olvastam már, igyekszem is csinálni.Védekezünk a párommal, de sajnos sok szorongás kialakult és ha nem állok sok lábon ilyen téren merevedési problémám van tőle, a félelem miatt, hogy megtermékenyítem.

2018. jún. 22. 07:24
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ami még a szorongásos részhez kapcsolódik, hogy pár éve történt, hogy elszakadt az óvszer, esemény utáni tablettát kellet bevennie. Nagyon rosszul éreztem magam tőle, hiszen miattam kellet nagy hormonlöketet bevennie. Azóta alakult ki a szorongás is. A mai napig óvszert használok persze. Tudom a kérdés nagyon abszurd és megkapom a magamét miatta pár hozzászóló által de a szorongást már nem tudom, hogyan küzdhetném le , mert tudom az lenne az elsődleges.
2018. jún. 22. 07:30
 2/12 anonim ***** válasza:
38%

hasznos az ülésfűtés a kocsiban, én mindig használom


forró fürdő minden nap, szűkebb nadrág viselete

2018. jún. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%

Ha ekkora tragédia lenne egy becsúszott gyerek, akkor nem a megfelelő nővel szexelsz.

A spermiumokat szàndékosan tudod károsítani, ha spermicid síkosítót használtok, és úgy kisebb az esély arra is, hogy kiszakad a gumi.

A legegyszerűbb a vazektómia lenne: onnantól soha többé nem kell aggódnod, hogy kit ejtesz teherbe.

2018. jún. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
81%

"Ha ekkora tragédia lenne egy becsúszott gyerek, akkor nem a megfelelő nővel szexelsz."

Ennél nagyobb ostobaságot még ezen az oldalon is rég olvastam.

2018. jún. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Érthető a félelmed, de valahogy le kéne küzdeni, mert eljöhet majd az a pillanat, amikor már tényleg szeretnétek babát és akkor nagyon rossz lesz az, ha nem sikerül, szóval én semmiféle károsítással nem foglalkoznék, bárhogy is lehetne. Válasszatok másik márkájú gumit, nálunk ez vált be, bár szerencsére még akkor lyukadt ki nálunk, amikor a párom felhúzta. De utána nem volt gond. Aztán rá pár hónapra közös döntéssel elmentem a nőgyógyászhoz felíratni fogamzásgátlót. Ez nem játszik a barátnődnél? Tudom, azt mondják, hogy ez sem 100%-os, ahogy semmi sem, de én már egy éve szedem mindig pontosan (figyelek a hányásra, hasmenésre és hogy szedek-e antibiotikumot), és mindig jelentkezett a megvonásos vérzés abban a 7 napban. Szóval ha a barátnőd hajlik rá, ez jó megoldás lenne és te sem szoronganál. Beszéljétek meg.
2018. jún. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Durex óvszert használunk, úgy tudom ennél minőségibb nincs, bár lehet tévedek.

Fogamzásgátlót pedig nem szeretne szedni a párom, amit teljesen megértek, ő dönti el, hogy szeretne e hormonokat szedni.

2018. jún. 22. 08:28
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Ilyen esetekben szokott később kiderülni, hogy terméketlen az illető és felesleges volt éveken át a fogamzásgátlással bajlódni.
2018. jún. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok


Nekünk pont a Durex szakadt ki. Utána Lifestyle-t használtunk, az bevált.

2018. jún. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csoda, hogy egyáltalán feláll a farkad kérdező. A világ legjobb dolgát állandó szorongással csinálni, az nem normális.
2018. jún. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sokkolóval kezeld a zacsid dugás előtt!
2018. jún. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!