Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet szándékosan szomjan halni?

Lehet szándékosan szomjan halni?

Figyelt kérdés
Kérdés komoly. Arra vagyok kíváncsi, képes e az ember direkt módon így meghalni.

2018. ápr. 30. 20:12
 1/4 anonim válasza:
100%

Ha olyan körülmények között van, akkor persze, igen. Bár elég kegyetlen halál így meghalni.


A szándékos szomjú halált előidézni viszont elég nehéz, mert az emberben benne van az életösztön. -Egy természetes reakció, ami még az öngyilkosoknál is előszokott jönni.

2018. ápr. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, mert érdekes módon pár nap után az ember hajlamos (? mindenesetre van rá példa, nem ismerek kiterjedt kutatásokat szomjanhalókkal) nem érezni szomjúságot, pedig akkor már bármikor belehalhat, ha addig nem tette.

Persze gondolom, sok esetben annyira szomjas az ember, hogy képtelen szabad akaratból megcsinálni ezt, akkor sem, ha tényleg meg akar halni s nincs jobb ötlete.


Azt tudom, hogy emberek meg tudják csinálni, hogy ne igyanak sok napig, szabad akaratból, akár egészségük javítása okán (hogy hogyan hozzák össze ezt a gondolatot, ne tőlem kérdezd), márpedig 10-12 napba azért bele lehet halni s ilyen hosszú szárazböjtöt tartanak egyesek, érdekes módon. Pedig azért napi szinten elég sok vizet vesztünk... No mindegy. Megyek inkább inni, félórája nem ittam s megszomjaztam a témától.

2018. máj. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
80%

Szerintem lehetséges, de kétlem hogy bárki is ilyen szenvedéssel akarna meghalni.

Én van hogy 3-4 napig nem iszok semmit,de nem direkt. Egyszerűen elfelejtek és nem érzem magam szomjasnak. Hiába hordozok magammal egy üveg vizet. Aztán ha már annyira szédülök és fáj a fejem hogy szó szerint elvágódok a földön, akkor rájövök hogy basszus nem ittam. Mivel én nem akarok meghalni, így akkor egyből iszok, de ha valaki így akarna meghalni ő tovább sem inna és előbb utóbb kiszáradna. Gondolom..

2018. máj. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
3-4 nap na persze hacsak nem egy teve vagy:D
2018. máj. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!