Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Elektromos borotva vagy a...

Elektromos borotva vagy a hagyományos sima?

Figyelt kérdés
Melyik jobb? Alaposabb? Igaz hogy ha elektromosat használok megváltozik az arcszőrzet növekedési iránya? Melyikkel nő gyorsabban?

2018. júl. 28. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a pengétől mindig kipattogott és vérzett a nyakamnál a bőr ezért hosszú évek óta körkéses villanyborotvát használok.

Szerintem nincs köze a szőrnövekedéshez hogy milyet használsz.

2018. júl. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A penge biztos alaposabb,de a kényes bőrűeknek akad némi gondjuk.De csak fiatal korban,ezt hozzá teszem .
2018. júl. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
elektromossal úgy jó ha minden második nap átszaladsz vele az arcodon
2018. júl. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a hagyományosra esküszöm, az arcomat és a fejemet is azzal borotválom simára, valahogy sokkal jobban esik vizesen borotválkozni. A szőrzet növekedési iránya és sebessége nem függ attól, hogy mivel borotválod.
2018. júl. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Villannyal sokkal alaposabb: rövidebbre vágja. Kevésbbé vág meg, valakit sehogy.
2018. aug. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A hagyományos borotvák alaposabb munkát végeznek. De az érzékenyebb bőrrel megáldott embereknek én nem ajánlanám. Az elektromos borotva hasznalatától nem változik meg a szőr növekedésének iránya. Előnye viszont, hogy nem vágod meg vele magadat, illetve nem is irritálja annyira a bőrt, mint a hagyományos borotvák.
2018. dec. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hagyományos. Használtam villanyborotvát is, de nem képes teljesen símára levágni, mint egy hagyományos. Egyszerűen éreztem mindig, hogy szőr növekedéssel ellentétesen mindig szúr.

Gillette Mach3 vált be nekem. Borotválkozás után aftershave és semmi probléma a kipattogással.

2018. dec. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!