Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélésről tudnátok mesélni?

Körülmetélésről tudnátok mesélni?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, és körül szeretném metéltetni a péniszem, mivel ha áll és nemi életben az előbőrt visszahúznám, nagyon húz, szorít, nem marad meg, visszacsúszik. Olvastam hogy tisztább lesz tőle a pénisz, ez is probléma, mivel van egy kis gyulladás a húgycső végénél. Ezen kívül egy két képet néztem, és szerintem esztétikusabb is. Van aki ilyen későn esett át ilyen műtéten? Milyen? Meddig tart? Nincs altatás ugye? Mennyi idő elteltével fogható újra szolgálatra a "jani"? Hol csináltassam? Mennyibe kerül?
2016. dec. 31. 04:03
 1/8 A kérdező kommentje:
És ez mekkora felhajtással jár? Ez is fontos lenne, mivel ha viszonylag egyszerű a dolog, megoldanám akár a szülők tudta nélkül.
2016. dec. 31. 04:05
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

- 25 évesen csináltam.

- A műtét maga nekem úgy fél óra volt, de előtte még el kell végeztetni a szokásos műtét előtti teszteket.

- Nincs altatás, csak egy szuri a kukiba, aztán már nem érzel semmit. Kicsit kellemetlen az injekció, de nekem nem fájt, pedig nagyon nyámnyila vagyok.

- Én három hét után vertem ki először óvatosan, de a szexszel még többet kell várni.

- Én egyszerű kórházi urológusnál voltam, az ingyenes.

- Rutinműtétnek számít, még a műtőbe se kell bemenni.

- Kívülről nem látszódik semmi, szóval a szülőknek nem fog feltűnni, viszont pár hétig nem végezhetsz megerőltető munkát vagy sportot. Velem egyszer fordult elő, hogy felszakadt a seb és ömlött a vér, de nem tudom mitől, nem vettem észre. Szóval majd a véres gatyákat valahogy ki kell magyaráznod vagy hogy miért nem tesizel hetekig.

- Arra készülj, hogy éjjel gyakran fogsz felébredni, amikor spontán feláll, mert azért az még fáj a gyógyulásig.

2016. dec. 31. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Sok iras van a korulmeteles hu oldalon
2016. dec. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
Azért az dúrva, 25 évesen mindenféle előképzettség nélkül magadnak megcsinálni a körülmetélést, így nem is csodálkozom azon, hogyha a sebed felszakadt, mégha sztk-s urológusi rendelőben is csináltad...
2016. dec. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ!

utolsó :D

2016. dec. 31. 17:39
 6/8 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem marhára nem szép látvány,főleg akinek a makk és pénisz színe nagyon eltérő,beszólhatnak,cukkolhatnak ha megtudják metélt vagy,a fityma nem hiába van ott.


Neked bőven elég lenne bemetszés vagy fityma plasztika.


4-6 hét a teljes gyógyulás és több hónap a heg halványodása.Sokaknál a makk igen érzékeny lett,sőt foltosodhat.2 hétig a seb gennyezhet,tehát körözni kell gézzel hogy ne ragadjon a boxerhoz,és a gézről szinte úgy kell leáztatni hogy ne hogy feltéve a sebet.Sőt voltak akik ödémáról számoltak be,nagy vérduzzanatuk lett.A vízelés nehézkes volt a leírtak alapján,szóval jobb nem a piszoárt használni hogy más meg ne meglássa mi a helyzet.

2017. jan. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
Előttem már nagyjából leírták a dolgok menetét, nem akarom megismételni, de ha érdekelnek a tapasztalataim, nyugodtan keress meg privátban. Felnőttként végezték el rajtam a műtétet, és csak előnyét érzem, hogy mellette döntöttem.
2017. jan. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megcsináltad azóta , kérdező ?
2018. jún. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!