Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi a véleményetek a körülmetél...

Mi a véleményetek a körülmetélésről?

Figyelt kérdés
Akinek van kedve beszélgetni róla, nyugodtan írjon privát üzenetet :)

2015. nov. 3. 23:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Ha nincs egészségügyi oka akkor teljesen fölösleges. Úgy szép egy pénisz ahogy van, fitymástól.
2015. nov. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
90%

Ha nincs semmi gond a fitymával, akkor szerintem felesleges levágni.

Valakinek a beavatkozás után érzéketlenné válik a makkja. És akkor még nem is beszéltem a bőrrel együtt levágott idegvégződésekről.


Szóval szerintem csak akkor érdemes megcsinálni, ha egyértelműen jobbá teszi a pénisz használhatóságát.

2015. nov. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Én nőként nem támogatom,szerintem teljesen felesleges,nem véletlenül így alakult ki ahogy van.
2015. nov. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
94%
és akinek túl nagy a fitymája zavarja és azért metélteti körbe magát?
2015. nov. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem nem hiába van ott,ha nincs olyan súlyos egészsgügyi oka ami indokolná a metêlést akkor annak ott van a helye.

Ha meg túl hosszú a fityma akkor sem kell metélni,picit rövidebbre lehet a fitymát csípenteni,de nem kell azt eltávo!ítani.

A fitymának sexnêl is nagy szerepe van,sok metêlt csak sikosítóval tud sexuális életet élni,meg maszturbálni is.

Csevpcsemők,gyerekek metélést meg mélyen elítélem,ha azok egészségesek és ilyen fájdalmaknak teszik őket ki.

2015. nov. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%
Nem hiszem hogy valakinek is olyan hosszű lenne a bőr,hogy azt a makk alatt kelljen már eltávolitani .Egyet is értek a hozzászólókkal .De azt is tudom vannak itt metélés imádók is,csak még nem olvasták a kérdést .Persze csak az előnyét szajkózzák ,pedig hátránya is van,nem is akármilyen .
2015. nov. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
86%

#5 - ezt hol olvastad? Körülmetélve is ugyanúgy lehet minden segédanyag nélkül is szexuális életet élni :)

Érzéketlenség - ezt sem tapasztaltam magamon eddig.

Nekem szükséges volt eltávolítani, de nem bánom. Sokkal könnyebb tisztán tartani (miutánnem gyűlik felna faggyú a fityma alatt), van akinek kifejezetten ez tetszik kinézetre ;) Szóval én semmi hátrányát nem láttam eddig a dolognak, sőt egy orvosi műsorban kifejezetten egészségesnek mondták. Tény: nem véletlenül fejlődött így ki. Amíg az ember nem ruhában járt, többek között ez hivatott védeni az érzékenyebb részeket..de ugye mára mindez lényegtelen, mivel többnyire hordunk nadrágot /alsóneműt ami javarészt átvette ezt a szerepet. Viszont mint minden műtétnek, ennek is vannak kockázatai. Amennyiben egészségügyi okai nincsenek - az én pozitív tapasztalataim ellenére - nem javaslom a körülmetélést.

2015. nov. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%

7-es hogy honnan vettem a sikosítót?

Hát bizony nagyon sok metélt számolt be arról hogy nekik csak azzal megy!

Te szerencsés vagy,de sokak meg nem.

Nem hiába nőtt az oda,sexben is nagy szerepe van,csak ha valóban szükség van rá (egészsêgügyi ok)akkor megértem.


De azt hogy nincs rá ok azt nem.Gyerekek erőszakos módon történő metélését meg elítélem!


De te legalább korrekt vagy!

2015. nov. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Előző: Akkor elég eltérő tapasztalataink vannak :) ismerek pár műtött egyént, de egyiknek sem volt ilyen jellegű panasza. A korrektség meg alap, bár tapasztalom hogy nem mindenki gondolkodik így. Pedig így működne jól ez az oldal..
2015. nov. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
10%

Pedig nagyon sok beszámoló volt ahol leírták nem tudnak benedvesedni kellően sexnél és filmekben is sokszor ezért jött elő a sikosító.


De több metélt is volt akik meg makk érzékenységről írtak.Mindenki más.Nem mindenkinek válik be az ami az egyiknél jó,a másiknál lehet rossz.

2015. nov. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!