Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az orvosok szerint milyen...

Az orvosok szerint milyen gyakran lenne célszerű ejakulálni a férfi egészségének megőrzése érdekében?

Figyelt kérdés

2018. aug. 31. 05:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Asztapaszta! Egymással viaskodnak a vàlaszadó statuszosok! A kerdező eltörpül köztük.

MI EZ??! Itt intelligens, èrtelmes embereket takarnak a betűk?! Még szerencse em kaptatok hajba!

Én 25 éves, vagyok. Leírhatnám én is a véleményem, ITT MIND AZ! de minek? Azért, hogy leüssön más véleménye?! A vèlemény NEM lehet biztos! Guglizni, orvis menni a kérdező is tud! A kérdést màs férfiak tapasztalának leírásàra szerette volna alapozni, nem gondoljátok?!

Adj le SAJÁT tapasztalatot vagy kárnak okoskodsz, cáfolsz itt bàrkit is!

(Cristian)

2018. szept. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Javítok:

Asztapaszta! Egymással viaskodnak a vàlaszadó statuszosok! A kérdező eltörpül köztük.

MI EZ??! Itt intelligens, èrtelmes embereket takarnak a betűk?! Még szerencse nem kaptatok hajba!

Én 25 éves (nem nő) vagyok. Leírhatnám én is a véleményem, ITT MIND AZ! de minek? Azért, hogy leüssön más véleménye?! A vèlemény NEM lehet biztos! Guglizni, orvoshoz menni a kérdező is tud! A kérdést màs férfiak tapasztalának leírásàra szerette volna alapozni, nem gondoljátok?!

Adj le SAJÁT tapasztalatot vagy kárnak okoskodsz, cáfolsz itt bàrkit is!

(Cristian)

2018. szept. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!