Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 11 éves fiunak ha nehezen...

11 éves fiunak ha nehezen megy fel a bör a fütyijén, de lassan fel lehet huzni azzal kell orvoshoz menni?

Figyelt kérdés
Sokszor gond felhuznia mert kicsit fáj neki de általában felmegy. Kinövi majd késöbb vagy orvos??

2018. szept. 1. 15:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

némi szűkülete van de ez tornáztatással simán rendbehozható. nőni is fog neki, húzkodni is fogja nemsokára magától is, szorgalmasan

minden este mossa meg és kicsit tornáztassa, de mindig nedvesen, vagyis vízben vagy viz bázisú testápolóval

2018. szept. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
16%

"némi szűkülete van de ez tornáztatással simán rendbehozható. nőni is fog neki, húzkodni is fogja nemsokára magától is, szorgalmasan"

Ez aztán komoly érv! Azt se tudni, milyen a szűkülete de azért tornáztassa, mert az mindent megold! Hát hogyne. Max bereped neki azt lehet menni urológushoz biztos körülmetélésre! Látható, hogy itt aztán nem megy senki semmire ilyen hétköznapi tanácsokkal! (Nem mintha sok urológus másként vélekedne, bár azok sem képzettek annyira, hogy a körülmetélésen kívül bármi mást tudnának.....sok tanulás kevés ész.)

2018. szept. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 EmpiresKnight ***** válasza:
36%
vidd el orvoshoz amikor serdül megköszöni hogy nem azon kell gondolkoznia miért nem olyan mint a többiek
2018. szept. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Fürdés közben könnyebben megy neki egyébként csak lassabban! De hátra lehet húzni neki teljesen a makkja mögé
2018. szept. 4. 08:14
 15/21 anonim ***** válasza:
90%
semmi baja nincs. miért nem lehet az orvosra hallgatni?
2018. szept. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
73%
amúgy meg ha eddig nem húzta hátra az elején nehézkesebb . ez minden fiúnál /férfinél így van
2018. szept. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Eddig nem-igen húzta hátra magának sajnos. Most is elég nehéz rávenni, hogy csinálja magának mikor fürdik és alapossan mossa meg a bör alatt a makkját. Szoktunk segiteni neki mert egyedül nem huzza teljesen hátra a bört. Mindezek miatt a makkja is nagyon érzékeny még, alig engedi hozzáérni!
2018. szept. 6. 09:36
 18/21 anonim ***** válasza:
90%

Istenem, ez a válaszoló nagyon ostoba, nehogy higgy neki.

Semmi baja a gyereknek, csak tanulja meg húzogatni rendesen.

2018. szept. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
47%

Off:


11 éves fiú már nem olyan kisgyerek,már kis kamasz.Ennyi idős gyerekekhez sokszor be se járkálnak a szülők,főleg az ellenkező nemű szülője előtt nem húzogatja,mutogatja,12 évesen sok fiú már szőrösödik.Gondolj bele apuka se mászkál be a kamaszodó lányához,ennyi idős lányok már mensturálnak.De most nem ez a lényeg.



Lényeg:

Az is lehet hogy azért megy neki mostanában nehezebben hátra a fitymája(ha eddig nem volt vele baj) mert mint írtam már kamasz és esetleg fejlődött,nőtt a gyerek ott is,ilyenkor előfordul hogy nehezebb hátra húzni picit.


És lehet valaki kiakad most,de ezért sem rossz dolog hogy a fiúk kamaszkorban el kezdenek maszturbálni mert tornáztatják a fitymájukat legalább.


Szerintem mindig fürdéskor ücsörögjön a gyerek 10-15 percet és ha picit kiázott már akkor próbálgassa párszor hátra húzni,ha van apuka a közelbe(sajna sok családban nincs)akkor ha ránézne a gyerekre néha hogy minden oksi.

2018. szept. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
19%

Ez egyre jobb lesz! Most komolyan, ennyi hetet-havat már rég láttam egyetlen topikba összehordva!


Kérdező! 18 éves koráig te felelsz a fiad egészségéért, a te felelősséged, hogy a fiad kukacát leellenőrizd, akkor is, ha szégyelli, akkor is, ha serdül. Ha nem vagy kellően tájékozott, mit hogyan csinálj, mit mondj, hogy beszélj vele, hogy ne sérüljön a gyerek, az pont hogy nem a legjobb megoldás, hogy prűden állj hozzá, hogy rábízd az egészet a gyerekedre, ebben a korban mi fiúk megbízhatatlanok vagyunk! Aztán meg ücsörögjön a koszos fürdővizében, és húzogassa, hátha tágul is ettől, pedig ha tágul is, vissza fog szűkülni, mert mindenki azt hiszi jó tanácsot ad a fürdetős módszerrel, pedig pont, hogy nem ezt és nem így kéne! Ezt nekem szakember mondta, valódi szakember, olyan, aki tapasztalt, érti is, amit leír, nemcsak "úgy gondolja". Te pedig ha ilyen helyeken tájékozódsz, ahol mindenki mást ír...! Hát ez haláli! Komolyan, ha én ilyen oldalakon író "önjelölt orvosoknak" hittem volna, szerintem ma metélt lennék.:D

2018. szept. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!