Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » El kéne mennem urológushoz,...

El kéne mennem urológushoz, de nem merek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok és a fitymám végén, illetve a húgycsőnyílásom körül ilyen apró pici papillómák jöttek elő (Olyanok mint a makk peremén lévő papillomák).. Nagyon félek elmenni urológushoz.. Félek, hogy valami HPV vagy akármi és járhatok egész életemben kezelésekre

2018. szept. 10. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:
És azzal, ha nem mész el, és minden elburjánzik, vagy elrákosodik, attól nem félsz?
2018. szept. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Attól, hogy nem akarsz tudomást venni egy problémáról, az még nem fog megszűnni. Ahelyett hogy időben kezelve lennél, gyógyszert kaptál a bajodra vagy kiderülne hogy semmi komoly, helyette stresszeled magad teljesen feleslegesen.

A másik pedig, hogy ha komoly és esetleg fertőző problémád van, akkor azt nem kellene ignorálni és esetleg továbbadni másoknak.


Menj orvoshoz.

2018. szept. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mire számíthatok? A papillómákra kapok ecsetelőt?
2018. szept. 10. 18:23
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

Nem tudjuk, egyelőre még azt se, hogy mi bajod. Mi nem vagyunk orvosok, ne várj tőlünk ilyen válaszokat! Az itteni kérdezők azt hiszik ebben a témakörben lehet látatlanban bármit is mondani pedig nem, nem lehet! Fogadd ezt el te is!


Menj el mihamarabb a legközelebbi bőr- és nemibeteg-gondozóba, (nem, nem az urológiára, nem is a sima bőrgyógyászatra!) Nem kell beutaló és ne kérj időpontot telefonon, csak menj oda amikor a rendelés van, várd ki a sorodat, és addig haza se menj, amíg be nem mentél megnézetni a farkad! Sok sikert!

2018. szept. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Holnap megyek pszichiáterhez súlyos hipochondriával. De az urológus is tudja ezeket nem?
2018. szept. 10. 19:12
 6/9 szamo77db ***** válasza:
100%
Cukorbeteg vagyok és ennek mellékhatása (egyik), hogy hol itt, hol ott csillapíthatatlanul viszket. Elmentem a bőrgyógyászatra és elmondtam, hogy a farkam is szokott viszketni. Elő kellett vennem, hogy a főorvosnő megnézze. De írt fel krémet, amivel kenegetni kell. Ezt csak azért írtam le neked, hogy látod, nekem is ki kellett venni és megmutatni. És mégis itt vagyok. Ráadásul kaptam rá gyógyszert is. Ne stresszeljél, láttak az orvosok ilyet eleget.
2018. szept. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezzel inkább bőr- és nemigyógyászhoz kéne menni, nem urológushoz.
2018. szept. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Pearly peanly papulesre keress rá,nem ez van e nálad,az nem betegség,csak esztétikai hiba.


Illetve a péniszen a fordyce foltok amik még mint esztétikai hiba megjelenhetnek

2018. szept. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is voltam már urológusnál, elő kellett vennem, megvizsgálta. Aztán kaptam időpontot műtétre (ciszta volt a herémen).
2018. szept. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!