Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fogok tudni e szexelni?

Fogok tudni e szexelni?

Figyelt kérdés

Csumi sziasztok. Ezt a kerdest mar tobb fele keppen kiirtam, de ertelmes valasz vagy olyan amin el tudnek igazodni nem igazan volt ezert most ujra kiirnam,tisztalappal.

Szoval: par honappal ezelott mikor wc-n voltam es vegeztem, wc papirral korbe toroltem a makkot, de nagyon ,,beleolvadt"a papir,es feltepte a fitymafek ,,vezeteket",olyan helyen ami mar kicsit tavolabb van a fitymafek feher szinu makk kozeli reszetol. Egybol orvos, tanacsara kamilla teaval torolgettem illetve bepanthennel kenegettem, kamilla 2 nap,bepanthen 4 nap. De ott maradt egy heg, ami ha dorzsolodik (mint amikor pl betennem egy csajnak vagy bekapna) elegge csip. Most ujrakezdtem bepanthenezni,javult mar, de nem tokeletes meg,de mondom javult azert. Az lenne a kerdesem, hogy mit kene tegyek hogy gyogyuljon, valamint tudok e szexualis aktust letesiteni? +info, nemsoka lesz egy korulmetelesem (fitymaszukulet) es ott kezdenek e valamit ezzel a heggel?valamint kulon ezt nem lehetne elvarrni, bevarrni,megvarrni stb? Azert elegge odab.szna ha nem tudnek sose dugni. Valaszokat elore is koszonom, es remelem ertheto volt.



#körülmetélés #fitymafék mütét #fitymafek heg #fizymafek horzsolas
2018. szept. 23. 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Ha elmész egy normális orvoshoz, aki normálisan kikezel, illetve normálisan csinál meg egy műtétet, akkor természetesen gond nélkül élhetsz nemi életet.
2018. szept. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
És akarsz körülmetélést, vagy inkább kikerülnéd ha lehet?
2018. szept. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A korulmeteles nem akadaly, a heg az ami miatt aggodok. Azzal mit tudnank kezdeni?
2018. szept. 23. 12:31
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Ezt látatlanba nem fogja neked tudni senki normális ember megválaszolni, itt pedig senki nem szakember, ezt te is pontosan tudod! Amúgy azt kérdeztem, hogy te akarsz is körülmetélést, vagy inkább kikerülnéd ha meg lehetne oldani?
2018. szept. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Te nem az vagy akivel privatba uzenetezek errol most?
2018. szept. 23. 12:52
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor az orvosodnál (akinél a műtétet tervezed) voltál vizsgálaton, vele nem beszéltél erről?
2018. szept. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

Nekem csak az a gyanús hogy a wc-papír feltépte a fitymafékedet... azt úgy egyáltalán hogyan sikerült abszolválni? Mármint annál sokkal erősebb az...


Körülmetéléskor sokszor eltávolítják a fitymaféket is (de azt el lehet körülmetélés nélkül is amúgy), szóval a heggel lehet hogy ennek okán "kezdenek valamit"


De ha körbe tudod törölni a makkot, akkor erősen kétlem hogy olyan lenne a fitymaszűkületed, ami miatt metélni kéne. Arról kérdezz meg egy másik orvost mindenképp, vannak rá sokkal kevésbé intruzív megoldások ma már.


Meg ja, kérdezd meg az orvost a fitymafékkel kapcsolatban.

2018. szept. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen eleg hihetetlen h a wc papir volt, de barcsak troll kerdes lenne az egesz... konkretan a fek alatti reszt vagy a fek folytatasat vagy ndm tudom mi az,az t teptr fel es ott 2 ponton elkezdett verezni, majd keletkezett ott 2 gumo/heg es ha vegig huzom a kezem ott akkor eleg erzekeny.
2018. szept. 30. 08:05
 9/9 anonim ***** válasza:
63%

Ha csak a fitymafékkel van a baj,nem kell téged körülmetélni,azt kerüld is el,felesleges,nem fitymaszűkületed van(metélésnél 4-6 hét a gyógyulási idő,több hónap a hegek halványodása és az első két hétben a heg nedvezhet,kötözgetheted még gézzel is,minek ha nincs komoly fitymaszűkületed?)


Ha nem gyógyul a seb menj el urológushoz,vagy krémet ír fel,vagy a fitymaféked esetleg át kell vágni,eltávolítani a legrosszabb esetben(de a fitymát azt nem kell bántani,azzal semmi baj nincs)

Sokaknak bereped a fitymafékje és van hogy otthon is simán kamillázás mellett meggyógyul gond nélkül,de persze ez sok hét gyógyulási idő



Csak súlyos fitymaszűkület esetében kell metélni,szóval ha tudod kerüld el,a fityma nem hiába nőtt oda,a szexben is szerepe van.A legtöbb esetben metélés nélkül lehet a fitymaszűkületet kezelni(bemetszés,fitymaplasztika,z plasztika),csak mivel a tb a metélést támogatja nem mondják el a betegeiknek.Ha csak tudod a metélést kerüld el.

2018. szept. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!