Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fáj a frenulum piercingem,8het...

Berkesss kérdése:

Fáj a frenulum piercingem,8hete szurattam. Mi lehet?

Figyelt kérdés
8 hete lövettem frenulum piercinget, eddig nem is volt vele gond. Ápoltam meg már nem is fájt. Mára a környéke elfehéredett, mint az elhalt vagy felázott bőr. Fáj is. Tetrannal kezeljem vagy tudtok valami mást? Köszönöm elöre is a válaszokat!

2018. okt. 11. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vetesd ki. Nem jön össze a szervezeted a mesterséges anyaggal, ami folyamatosan izgatja a szöveteket.
2018. okt. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Más piercing esetleg? Rozsdamentes, vagy orvosi fémből?
2018. okt. 11. 13:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Mégis minek az?
2018. okt. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 szamo77db ***** válasza:
De nagy butaság ez a piercing. Pláne ilyen helyen.
2018. okt. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Na itt egy kicsit álljunk meg az elején!

A frenulum piercing a szájban van, más néven nyelvfék piercing. Te valószínűleg frenum piercinget csináltattál, ami a férfi előbőrtartó fék (fitymafék)-ben kap helyet. Ha lőtték, ott már baj kell legyen, ha szúrták, akkor normális. Mivel felszíni ékszer, így nem gyógyul túl hamar, gyógyulási ideje attól függ itt, hogy milyen mélyen van szúrva és milyen ékszer van benne. Alapjáraton betadinnal vagy octenisepttel kell kezelni. Nem krémekkel és kenőcsökkel. A környéke elfehéredett részt nem igazán értem. Eleinte piros, majd szépen elfehéredik, amint gyógyult lesz. Vagy fehér váladék jön belőle??? Mivel intim ékszer, így eléggé sokáig fokozott elővigyázatossággal kell vele bánni illetve sokáig kell ápolni is és figyelni a higiéniára. Enyhe fémérzékenység esetén csak titán, vagy bioplaszt anyagú ékszer javallott. Az orvosi fém csak akkor, ha nincs se nikkel, se króm allergiád. De, ha mást nem csinálsz, csak visszamész a piercerhez és elmondod neki, illetve megmutatod, akkor tudni fogja, hogy mi a baj, illetve mit kell tenni. Bár sokan krémezik, de nem jó. Bepálik, beleragad minden, aminek nem kéne...stb.

2018. okt. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Anyám! borogass! (Csak ennyit mondok! De a többit úgyis tudjátok)
2018. okt. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van intim piercingem. Mi a gond vele? Orvosi acelbol kell hogy legyen
2018. okt. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!