Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Novemberben lesz teljes...

Novemberben lesz teljes korulmetelesem tudnatok segiteni aki metelt? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Magan orvosnal lesz igy donthetek a fajtajarol hogy mennyire feszes stb...mondta a doki ha van elkepzelesem vagy amilyet szeretnek emailben vagy telefonon vigyek neki fenykepet a vagasrol elolrol hatulrol es oldalrol. Esetleg aki korulmetelt es privatban tudna rola kepet kuldeni kepfeltolton azt nagyon megkoszonnem:)

2018. okt. 20. 16:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%

Metélve nem vagyok(még),de hátrahúzva hordom a fitymám több éve.

Kezdd így hordani,és megszokod a fedetlenséget mire a műtét lesz.

2018. okt. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%

Természetesen kérésed lehet,mert 1 fizetős megrendelő vagy .

A doki erre írásban garanciát nem fog adni,majd olyan lesz,amilyenre síkerül .Majd akkor rájössz ,ilyet Tb.műtéten is csinálnak .Semmilyen műtéti beavatkozásra nincs garancia,ezért is iratják alá a műtét előtt a "bele egyeztem"nyilatkozatot .

Magán orvos,amúgy meg a kórházban műti a Tb.betegeket.

2018. okt. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Á.Zoli ***** válasza:
96%
Nekem egy kicsit lazábbra hagyta, így nem sokban különbözik a bőr mozgása az elődjétől. Merev állapotban is jól használható a bőrözöttsége.
2018. okt. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
nekem is lazábbra hagyta, de én inkább szorosabbat szeretettem volna.
2018. okt. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
46%
Melyik orvos csinál ma Mo-n ilyesmit, hogy megválaszthatod milyen stílusú metélést szeretnél, és mennyiért, ha megkérdezhetem?
2018. okt. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
Maganban mindegyik
2018. okt. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
24%
#6 Ezt te is tudod, hogy nincs így, és csak leáltalánosítottad a választ, az pedig így nem válasz.
2018. okt. 22. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 How ***** válasza:
92%
5# én dr. Fekete Ferencnél (Mr. clinic) voltam, megkértem, hogy vágjon le többet a fitymából, és eleget tett a kérésemnek.
2018. okt. 22. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
32%
Ő mondjuk elég rendesen körülmetéléspárti is...
2018. okt. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%

#7

mert mi a baj?

én meg azon csodálkoznék ha vki csak úgy alá feküdne a szikének és nem beszélné meg h milyet szeretne ...sztem alap.

és ha engem kérdezel, minél feszesebbre, annál jobb. ha már teljes metélés, akkor legyen fullos én azt vallom. ha marad ott bőr, akkor igazából nem éri el az eredeti célját. viszont 2 egyforma farok sincs, azaz ezt egyénre szabottan kell mindenképpen eldönteni

2018. okt. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!