Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Novemberben lesz teljes...

Novemberben lesz teljes korulmetelesem tudnatok segiteni aki metelt? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Magan orvosnal lesz igy donthetek a fajtajarol hogy mennyire feszes stb...mondta a doki ha van elkepzelesem vagy amilyet szeretnek emailben vagy telefonon vigyek neki fenykepet a vagasrol elolrol hatulrol es oldalrol. Esetleg aki korulmetelt es privatban tudna rola kepet kuldeni kepfeltolton azt nagyon megkoszonnem:)

2018. okt. 20. 16:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

Az a baj kedves #10-es, hogy nem a kérdésre válaszolsz!

Mindent leírsz, amit nem kérdeztem, csak konkrétan nevet nem, ez meg így nem informatív, nem több felesleges szócséplésnél! És lehetőleg hagyjuk Fekete Ferencet, nem szimpatikus.


Olyan nevek érdekelnek, akik rajta kívül is végeznek olyan beavatkozást, ahol figyelembe veszik a páciens kívánságát! Legyen az részleges körülmetélés (rkm), vagy ha már tkm, akkor meg fazonra igazítja, ahogy kéri az ember.

2018. okt. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

sztem meg de igen, informatív lés a kérdésre is válaszoltam.


természetesen MINDEN helyen alap, h megbeszélik a pácienssel, milyen is legyen az eredmény. nem kell ehhez külön XY klinika ... nem értem. hogy gondoltad, csak amolyan lesz amilyen lesz alapon? hihetetlen, milyen emberek vannak na

2018. okt. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

Ezt inkább ne te állapítsd meg! Ennek megalapítására kizárólag az a személy jogosult, aki a kérdést feltette. Az hogy te nem értesz vele egyet, az a te problémád de attól az még nem lesz megválaszolva. Ha te írtad nekem a privit ma délelőtt, azzal pedig engem igazoltál. (Nem muszáj beismerned, ha azt gyengeségnek érzed, bár nem az a gyengeség, ha valaki nem ismeri el, hogy nincs igaza, inkább az, ha ezt tudja, de továbbra is köti az ebet a karóhoz.)


Egyébként akit privátban ajánlottál, Dr. Bánffy Gergely is kizárólag teljes körülmetélést végez, részlegest nem.

2018. okt. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

anyám, te nagyon beteg vagy ...

én ugyan semmilyen levelet nem írtam neked, nemtom ezt honnan vetted, és azt az akárkit se tudom h ki, viszont érthető, értelmesebb és hozzáértő ember csak teljes metélést ajánl, pontosan, mert ismeri az előnyöket-hátrányokat, kockázatokat stb. eghy részlegesnél legtöbbször csak idő kérdése, és egy újabb metélés lesz a vége, így aztán le lehet ezt egyszerűsíteni akkor kapásból elsőre a megfelelőt végezni, és csak ismételni tudom, h csak a metélés teljes verziója éri el az eredeti célját, amiért kitalálták. ha a bőr kicsit is összeér a makkal, máris nem oké

2018. okt. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
En nekem is Bánffy dr-nal lesz a metelesem ennek egyszeru az oka apukamnak is nala volt es nagyon szepen megcsinalta neki igy nem volt kerdes hogy nala csinaltatom..mindenaron teljes meteles johetett csak szoba de a vagast o mondta hogy eldonthetem hova essen mennyire a makktol meghogy mekkora belsofityma maradjon.
2018. okt. 27. 14:01
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Sok belső fitymát kérj, az jó a szexnél, érzékeny.
2018. okt. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem lazábbra hagyta, de jobban szerettem volna, ha feszesre vágja...
2018. dec. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!