Gomba a makkon?

Figyelt kérdés
Múlt hét elején a makkom eléggé vöröses volt és viszketett is, nem fordítottam elegendő figyelmet a tisztálkodásra ezen a területen és gyakori maszturbáció is volt. Viszont múlt hét szerdán szinte egy időben kettő db ilyen fehéres úgymond hólyag vagy nyúlvány keletkezett a makkomon, az egyik a makk alsó részén, de nem a peremen, a másik pedig a húgycsó nyílása alatt, ezt inkább ilyen színtelen hólyagnak, mint egy vízhólyagnak mondanám, vagy fehérnek. Egyáltalán nem növekednek és szexuális partnerem nagyon nagyon régen volt, főleg nem hüvelyi úton, de a péniszt nagyon régen "nem látták". Nem is viszket nem is okoz semmi tünetet, csak úgy ott van. Leginkább fehérnek mondanám, kb 1 mm nagyságú kitüremkedés. Mintha úgy látnám, hogy az észleléshez képest kissebb lett, mert észleléskor inkább egy nyúlványhoz tudtam volna hasonlítani, mint egy mitesszer.
2019. jan. 1. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
🤮
2019. jan. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Küldj képet
2019. jan. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elmész holnap a bőr-és nemi beteg gondozóba és ott írnak rá megfelelő kenőcsöt.
2019. jan. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is van,de nem foglalkozom vele.
2019. jan. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Ne is foglalkozzál vele.

Ráérsz majd akkor elmenni az orvoshoz, ha már kialakult a rák valamelyik fajtája.

Akkor egy laza nyisszantással megszabadítanak tőle tövig, és pisálhatsz majd onnantól egy műanyagcsövön keresztül, az oldaladon hordott műanyagzacskóba.


[link]

2019. jan. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!