Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az orvos ad valami érzéstelení...

Az orvos ad valami érzéstelenítést mikor felrántja a letapadt fitymát?

Figyelt kérdés
2019. jan. 5. 15:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Mikor nekem végezték ezt a '80-as években, eszébe se jutott ilyesmi... Ez azóta is életem egyik meghatározó "élménye".

Bízom benne, hogy azóta nem történik ilyesmi, hogy manapság mindig adnak, ebben reménykedem.

Azt tudom, hogy amikor valaki kapott, nem érzett semmit az egész műveletből.

Beavatkozás előtt kérd, hogy mindenképpen érzéstelenítőt szeretnél...

2019. jan. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

értem.

milyen korba voltál mikor átestél rajta?

2019. jan. 5. 15:44
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Normális orvos eleve nem rántja fel a fitymát hanem óvatosan leválasztja, és igen, jobb helyeken alap, hogy bekenik a területet valami zsibbasztó krémmel.
2019. jan. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az nagyon faj?
2019. jan. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Bízzál benne. Aztán meg már mindegy...
2019. jan. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Amikor nekem csinálták a '80-as években, kisgyerek voltam. Semmiféle érzéstelenítő nem volt, többeknek le kellett fogni, hogy nekik ez mire volt jó, nem tudom...

Igen, elmondhatatlanul fájt, az egy rendkívül érzékeny terület.

2019. jan. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnék senkit megijeszteni, azóta már biztos van erre protokoll stb, akkoriban biztos más volt.
2019. jan. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van erre protokoll, csak aki a 80-as években így csinálta és még most is praktizál, az most is így csinálja. Fiatal dokihoz kell menni, ők már emberségesebbek.
2019. jan. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Orvoson válogatja,jobb ezzel a beavatkozással privát rendelésre menni vagy olyan orvost keresni akiről jókat lehet hallani és akkor nagy az esély hogy óvatosan megoldja.Kicsit is valamira való orvos érzéstelenítéssel próbálja megoldani,szerintem ma már talán a fájdalom elkerülése alap.


A munkatársnőm fia most 15,5 éves és kb 2 éves korában a háziorvos rántotta fel neki,a gyerek meg üvöltött szóval nem volt az olyan régen.


Hány évesről van szó?

2019. jan. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
12%

Mindenki felejtse el,hogy arra a fél percre valamit is kap.

De ha kapna is,annak a hatása pillanatok alatt elmúlik.aztán ordíthat hazáig .

2019. jan. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!