Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az orvos ad valami érzéstelení...

Az orvos ad valami érzéstelenítést mikor felrántja a letapadt fitymát?

Figyelt kérdés
2019. jan. 5. 15:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
90%

Gyereksebészetes és gyerekurológián is dolgoztam kedves utolsó. Erősen rácáfolnék ere az állításra. Nálunk alap volt az érzéstelenítés ami nagyon is jól működött, nem kellett lefogni a gyerekeket, egyiknek se téptük hátra a fitymáját hanem óvatosan leválasztottuk, otthonra pedig külön kezelést kaptak a gyerekek még 3-5 napig, hogy később se fájjon nekik, tudjanak pisilni meg aludni rendesen.

Nem mindenki olyan hentes mint 30 éve.

2019. jan. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is tudok olyanról, akinek 15 éve érzéstelenítővel csinálták és nem érzett semmit, előtte kétszer sajnos érzéstelenítő nélkül, ezért kerestek másik helyet.

Nekem se volt szándékomban azt írni, hogy mert velem ez történt, akkor "mindenhol ez történik", sőt, remélem, hogy meg van oldva mindenhol a fájdalommentes beavatkozás lehetősége.

2019. jan. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
57%

Tavaly 13 éves fiu irta le itt,e "kellemes" élményét.

Hárman fogták le .Úgy üvöltött,hogy átszaladtak a mellette lévő rendelőkből,mi történik .Azóta még a rendelőt is nagy ívben kerüli .

Aztán hasonlót írt erre 1 ötéves fiú anyukája .

2 éjszaka álomba sirta magát a fia .

Aztán utána napokig milyen kemény fájdalom van ,arról nem nagyon irnak az érzéstelenités pártiak .

2019. jan. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
96%

Az a baj még most is vannak barbárok,van ahol a háziorvos érzi úgy,hogy ő sebész és neki áll tépegetni.


Nem is értem eleve 2 évesnek is mért kellett feltépni a fitymáját,2 évesen lehet még krémmel is le lehetett volna a fitymát óvatosan a makkról választani.

2019. jan. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó normális háziorvos ma már nem csinál ilyet. Kus torocort-os krémmel fel lehet lazítani és nagyon finoman semmit nem erőltetve lehet picit tornáztatni, de nem kell erőltetni a dolgot.
2019. jan. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!