Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Volt vakaki ebben a helyzetben...

Volt vakaki ebben a helyzetben? Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Nemrég figyeltem fel egy furcsa problémámra. 39 éves vagyok, azt vettem észre, hogy az ondóval együtt az ondóváladékban pici sárga aranyrögöcskék vannak és mikor ejakuálok ez fáj, mivel a húgycsövemet picit felsérti.. Az állaga ugyan kemény, de kézzel szétmorzsolható. Egyéb fájdalmat nem érzek, nem fáj semmim és a vizeléssel sincsenek problémáim. Mi okozhatja ezt? Járt már így valaki? Köszönöm a válaszokat

2019. jan. 4. 12:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom minél hamarabb keress fel egy urológust! Lány -SOTE
2019. jan. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De, ha egyszer nem fáj semmim, és semmi változást nem észlelek magamon, akkor én nem fogok elmenni. Engem az érdekelne, hogy esetleg ki volt már hasonló helyzetben, és mit tett vele. Ez eddig nálam 1x fordult elő. Nem fogok urológushoz menni! Meg elvből sem megyek oda!
2019. jan. 5. 20:38
 3/14 anonim ***** válasza:

"mikor ejakuálok ez fáj" vs "de ha egyszer nem fáj semmim"


Itt némi ellentmondást érzek.. akárhogyan is, az nem természetes ha fáj az ejakulálás, de gondolom ezt te is sejted, szóval maradjunk annyiban, hogy az urológus nem egy rossz tipp, különösen nem 40 éves kor körül..

Egyébként ez szerintem valami prosztatahomok lehet.

2019. jan. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Fura, mert elmúlt magától... Úgy értettem, a nem fáj semmimet, hogy tartós vagy visszatérő fájdalom nincs. Az ejakuláció azért fájt, mert kijöttek ezek a piciny rögök. A 40 éves nem öreg, sem nem koros! Azaz év még nem a betegség tárháza! Apró problémákkal sosem szaladtam orvoshoz, főleg nem urológushoz. Az érdekel még viszont mindig, hogy valaki járt e így? És vajon ő elment e orvoshoz, vagy tudna esteleg bővebb infóval szolgálni. Mert attól még kehet, mondjuk visszatérő rendellenesség. De urológushoz semmiképp nem megyek.
2019. jan. 7. 17:50
 5/14 A kérdező kommentje:
prosztata homok nem lehet, mert mint írtam, nincs problémám vizeléssel, éjszaja sem járok ki. Vesekő kizárva, vér nincs, hasi fájdalom sincs, gáttáji sincs, nem vagyok làzas, sem gyenge. Az erekcióval sincs problémám, normális álkagú a spermám, néha több, néha kevesebb, nem sárga az ondó színe, nem ragacsos, sem nem vízállagú. Lehet még tàplálékkiegészítőtől, rendszeres nehézsúlyú edzéstől, vagy túl szoros péniszgyürűtől. Más tippem nincs... :-/
2019. jan. 7. 17:57
 6/14 anonim ***** válasza:

A prosztatahomoknak legjobb tudomásom szerint nincs köze a vizeléshez. Edzés, gyűrű szerintem kizárva. De talán a táplálkozással összefügghet, a kövek és a homok a bevitt ásványi anyagok kicsapódása lehet.

Amúgy nem azt írtam hogy a 40 öreg, csak egy olyan kor, amikortól azért nem árt néha egy urológiai vizsgálat még ha nincsenek is tünetek, de neked ráadásul vannak.

2019. jan. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nincsenek! Ott fent írom, hogy egyszeri eset volt. Maga nem tud olvasni? :-D engem nem érdekel az a tetves urológia! Engem az érdekel, hogy másnak volt e hasonló esete. Nem tudom mit nem lehet ezen érteni :-D
2019. jan. 7. 19:27
 8/14 A kérdező kommentje:
Körülnéztem a neten. 3 napig csak azt csináltam... egyetlen egy csávóra bukkantam, akinek hasonló volt a problémája még 2010-ben, azóta halott :-D Azért kérdezem, hogy van-e élő ember még ezzel a problémával, vagy zaklassam a holtakat? :-D
2019. jan. 7. 19:45
 9/14 anonim ***** válasza:

"hasonló volt a problémája még 2010-ben, azóta halott :-D"


Akkor van még 9 éved. Azért az nem kevés :)

2019. jan. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
:-D igyekszem hasznosan eltölteni
2019. jan. 7. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!