Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez most fitymaszűkület?

Ez most fitymaszűkület?

Figyelt kérdés
Szép lassan feltudom húzni de mikor áll a szerszám akkor már sehogy sem megy. Ez most szűkület lenne? 15/F
2010. júl. 1. 19:29
 1/5 anonim válasza:
Fel???
2010. júl. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
bocsánat elírtam...
2010. júl. 1. 19:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Annak tűnik.
2010. júl. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hát nekem is hasonló.Ha feláll akkor teljesen nem tudom lehúzni a bőrt rajta. Szegény kis tömzsi százados nem tudja levenni a kabátját xDDDD

Próbáld meg úgy hogy lehúzod a bőrt és úgy próbálod felállítani.

Úgy nem marad rajta csak k...ra fog fájni. Állitólag 10 perces "műtét" ha magamutogató vagy csak hajrá :)

2010. júl. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg kell csináltatni valahogy, csak a teljes körülmetélést kell elkerülni, mert az szívás, én nagyon póruljártam vele. Vigyázni kell, milyen orvoshoz megy az ember, mert ők gyorsan amputálnak ám mindent, ha nem figyel az ember... minél többet meg kell tartani a fitymából, hogy funkcionálhasson.
2010. júl. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!