Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

Relatív fitymaszűkületem van vagyis merev állapotban nehéz felhúzni a bőrt. Mit csináljak vele?

Nehezen feltudom húzni ,megakad a makk alatt de nehezen vissza is sikerül.Egypárnapja már próbálom hogy felhúzom és úgyhagyom eggy darabig attól megnyúlhat ott a bőr?..orvoshoz ha lehet nem fordulnék

márc. 7. 19:07  Privát üzenet  

A válaszok
Magától elmúlni nem fog. Orvoshoz kell fordulni, amíg nem késő.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont márc. 9. 14:43 Privát üzenet
Ez enyhe fitymaszűkületnek hangzik lehet hogy most lenne még jó ha elmennél idejébe urológushoz,mert krémmel még lehetne kezelni.

A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont márc. 9. 19:09 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Merev állapotban nem tudom hátrahúzni a fitymát, max a makk feléig.3 éves koromban már bemetszették egyszer, mert fitymaszűkületem volt. Ismét az lehet?
Nekem merevedési állapotban nem húzódik hátra a fityma. (Egyébként mikor megmosom simán hátrajön, minden fájdalom nélkül) Kb 9 centi (a kukim).12 éves vagyok. Nem érett meg még...
14 éves vagyok/F. Valószinüleg fitymaszükületem van. Merev állapotban nem tudom lehúzni semennyire a fitymát. Még nem voltam orvosnál de hamarosan menni fogok. Az ilyen problémát...
Olyan fitymaszűkületem van hogy lankadt álkapottban sem tudom hátra húzni meg merev állapotban sem csak eggy picit de tényleg picit. Ezt még meg lehet oldani műtétel?
Ha lankadt állapotban letudom húzni teljesen a fitymám, de mereven kicsit feszül akkor fitymaszűkületem van?
15 éves fiú vagyok és attól félek fitymaszűkületem van. És egyébként 155 cm vagyok én merev állapotban 8 cm. Szerintetek későn érő vagyok? Van esélye hogy megoldódik magától?...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!