Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés után feldagadó...

Körülmetélés után feldagadó bőr? (kérdés lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok,

olyanok tanácsát szeretném kérdezni, akik felnőttkorban átestek körülmetélésen:

Két napja metéltek körül. A kötés levevésével azt vettem észre, hogy a makk alatt egy helyen nagyon meg van duzzadva a bőr. Vöröses, felpuffadt, érintésre elég érzékeny. Nagy, ronda ödéma. Kérdésem, hogy kell-e ezzel külön foglalkoznom. Nektek mennyi idő alatt ment le?

25f



2019. ápr. 3. 14:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A 6-os vagyok megint. Igen, az első napokban elég kellemetlen főleg a hajnali merevedés, mert a varratok feszítik. Aztán ez szép lassan javul, mostmár fel se ébredek rá (12. napon). Akinek alacsony a fájdalomküszöbe (mint nekem), annak nem éppen kellemes élmény a műtét, de legalább sacc 20 perc alatt megvan. Csütörtökön megyek vissza kontrollra, de szépen gyógyul szerencsére :)
2019. ápr. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!