Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hormonok (tesztoszteron)...

Hormonok (tesztoszteron) kavarhatnak be?

Figyelt kérdés

17/F


Nem akarnak szűnni a pattanások. Minden kenceficet próbáltam már, egyik se jött be. Kozmetikushoz is járok/jártam. De az is felesleges, mert nem lett jobb, ugyanúgy jöttek új sárga pattanások

Ezért arra gyanakszom hogy nem bőrgyógyászati oka van hanem belső, hormonális talán. De az is benne van a pakliban hogy laktózerzekeny vagyok, mert azt olvastam hogy annak is lehet pattanásos tünete. Meg amikor tejet iszom akkor megfigyeltem h aznap kétszer van általában széklet ürítésem..

Szerintetek hogy szuntessem meg a problémát, endokrinokogus segíthet?



2019. ápr. 21. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászatra menj első körben ill továbbra is kozmetikushoz!
2019. ápr. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

el fog múlni..17 évesen én is televoltam pattanásokkal..szesszel kezeltem kinyomás után, de lassan újra jött...aztán évek múlva lassan, de megszűnt..


(az most nem igazán segít rajtad de, közben becsajoztam, és ez is hozzájárulhatott a pattanások megszűnéséhez....az ételérzékenység szerintem nem játszik..)a tejnek nem sok köze van ehhez, de ha elhagyod akkor is kell pár hónap, hogy eltűnjenek, ha a tej okozza..


sajnos ez a kamaszkor egyik jelensége...jobb ötletem nincs, mint hogy szeszes vattával nyomkodd, aztán talán javul..

2019. ápr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt hogy becsajoztal azt hogy érted hogy hozzajarult a javuláshoz?
2019. ápr. 21. 21:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Van egy komoly gyógyszer pattanásokra, de csak végszükség esetén adják, mert nagyon durva mellékhatásai vannak.
2019. ápr. 22. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!