Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Melyik hormon miatt nem lett...

Melyik hormon miatt nem lett belőlem férfi?

Figyelt kérdés

tesztoszteront, az epitesztoszteront, az androszteront, az etiokolanolont, a 11-hidroxi-androszteront és a 11-hidroxi-etioklolanolont.


Anabolitikus hatásúak, elősegítik a fehérjék tárolását, gátolják a fehérjeveszteséget.


Szabályozzák a spermiumtermelést, a libidót és a nemzőképességét, a pubertáskorban befolyásolják a nemi érést, a másodlagos nemi jelleg kialakulását, illetve biztosítják az izomzat megfelelő fejlődését és a csontozat egészséges állapotát.


Ez nálam egyik sincs meg. Tesztoszteron szint 20 nmol/l , szabad tesztoszteron, bioaktiv, totál tesztoszteron is rendben van, ezekről tudok. Mégis igazi antiferfi vagyok, fent említett hormonok közül mi a szar?



2019. ápr. 7. 11:35
1 2 3 4 5
 1/42 A kérdező kommentje:
Shbg (szexual hormon) szintje is jó
2019. ápr. 7. 11:40
 2/42 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt, hogy anti-férfi?
2019. ápr. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Gyenge szőrzet, vékony csontozat, férfiatlan arc, 0 izom stb...
2019. ápr. 7. 11:46
 4/42 A kérdező kommentje:
Ne keljen magyarázni milyen egy férfias ember, tesztoszteron szintem jó, de valami csak nincs rendben, amiért ilyen lúzer fejű, testű vagyok.
2019. ápr. 7. 11:48
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
Ne a hormonokat okold, hanem a hormon termelődés hátterében álló genetikát, meg a terhesség alatt téged ért külső (akár hormonális vagy egyéb, jórészt ismeretlen) behatásokat. Azt kell elfogadni, ami van és a legjobbat kihozni belőle.
2019. ápr. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
Családban van hasonló?
2019. ápr. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
Kezdj el edzeni
2019. ápr. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
48%
fokozatosan
2019. ápr. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Igen de szeretném tudni milyen hormonnal van gond, miért lettem ilyen nyomorék. Így élni is felesleges...
2019. ápr. 7. 11:51
 10/42 A kérdező kommentje:
Családban nincs hasonló, csak egy átlagos férfi akartam lenni, de ez se jött össze.
2019. ápr. 7. 11:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!