Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez elmúlil magától komoly a...

Ez elmúlil magától komoly a helyzet?

Figyelt kérdés
Ma vettem észre egy borsó alakú valamit a bal herémen a mellékhere mellett nem fáj nem is vettem észre eddig pedig renszeresen néztem szóval nem tudom mi lehet ez azt mondták hogy csak magömlésem kellenne legyen mert nagyon felgyült es megduzzadt de ez lehetetlen mivel ma volt magömlésem...már mindennek utánna jártam nem kapok választ valoszínű hogy ciszta vagy többszörös magömlés miatt begyulladt a mellékhere?...segítsetek tanácstalan vagyok:(

2019. máj. 12. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Urologia.
2019. máj. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egészséges here nem gyullad be sem többszörös magömléstől sem annak hiányától. Arról nem beszélve, hogy ha gyulladás lenne, akkor valószínűleg nyomásra fájdalmat éreznél, szóval ez az elváltozás mindenképpen urológusért kiált. Ha esetleg még nem mentél volna el...
2019. máj. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!