Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymafék eltávolítás TB...

Fitymafék eltávolítás TB nélkül is ingyenes?

Figyelt kérdés
"Lézeres" módszer.
2019. máj. 19. 01:54
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
29%
Nem, mivel nem sürgősségi eset, hanem plasztikai. De a lézeresnél amúgy is van már jobb módszer, ha szabadulnál a fékedtől, ami biztonságosabb is....
2019. máj. 19. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
89%
Mi az, hogy tb nélkül?
2019. máj. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:

#1 - Mire gondolsz?

#2 - Mit nem értesz ezen ?:D

2019. máj. 19. 09:02
 4/47 anonim ***** válasza:
Én sem értem azt hogy "TB nélküli" . Magánorvosnál gondolom fizetős. Ha fizted a tb-t és államiba mész, de mondjuk nem támogatott a műtét, akkor megkérdezed a háziorvost hogy mi ennek az útja módja hogy ingyenes ellátást kapj.
2019. máj. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:
Ha TB támogatásról kérdezek nyilván nem magánorvosról kell beszélni.
2019. máj. 19. 10:23
 6/47 anonim ***** válasza:
37%

Akkor bizony én sem értem a kérdésedet. Nincs TB-d? Külföldön élsz? Vagy akkor most mit akarsz tudni?


A biztonságosabb módszert amúgy fékalávarrásnak hívják, de azt TB-sen nem csinàlják, azt csak maszek csinálja de olcsóbban mint egy lézerest.

2019. máj. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
35%
Nincs olyan, hogy magyar állampolgárként nincs tb-d, alanyi jogon jár az egészségügyi ellátás....ha nem fizeted, akkor adóhátralékod lesz, de attól még ellátnak
2019. máj. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
44%
Nem tűnik fel hogy senki nem érti a tb kérdésedet? Nyilván akkor te fogalmazol rosszul. Még mindig nem derült ki hogy mit akarsz valójában. Itt valaki említette a magánorvosit is de arra is csak hülye választ adtál. Nagy agytröszt lehetsz te is.
2019. máj. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:

A Tb-t ha fizeted is ,ez esetben lézeres megoldást nem támogat .Ezt a fékalávarrást meg valamelyik okos tojás "feltalálta" itt,aztán reklámozzák is .

Valójában hozzám is priviben jutott ennek a megoldásnak a leirása .Itt sem vérzés,sem utó fájdalom nincsen,mintha csak ránéztek volna,és kész is .

Vannak még orvosi beavatkozási csodák .

2019. máj. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:

Nem fizetem a TB-t és munkám sincs (olyan ami fizetné a Tb-t).

Varrogatást nem akarom, inkább tünjön el és kész,arról a tapasztalatok is jobbak.

Szóval akkor nem ingyenes,oké. Ha bemegyek a korház Urulógia osztályára akkor ott mennyit fogok fizetni ezért?

2019. máj. 19. 17:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!