Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymafék eltávolítás TB...

Fitymafék eltávolítás TB nélkül is ingyenes?

Figyelt kérdés
"Lézeres" módszer.
2019. máj. 19. 01:54
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:

Minek azt eltávolítani? Az természetesen van ott, nem? Miben zavar?

Szerintem nem ingyenes. Mi ingyenes manapság?

2019. máj. 21. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 A kérdező kommentje:
#41 - Mert rövid. Pontosabban alaphelyzetben jó,nincs vele baj ,viszont erektált állapotba nagyon feszül,nemrég meg is sérül ,egy ponton vörös volt ,fájt és látszik ,hogy a felső részén egy ponton beszakadt. Tehát a helyén van ,viszont vékonyabb. Nem akarom kockáztatni ,hogy itthon szakad el ,inkább orvosilag tüntetném el.
2019. máj. 21. 12:40
 43/47 anonim ***** válasza:
41 es,érvényes Tb kártyára a magyar egészségügyben,kortól függetlenül ingyenesen végzik el .Természetesen itt csak szikésen tudják elvégezni .
2019. máj. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 A kérdező kommentje:
Es az a "szikés" rossz?
2019. máj. 21. 22:14
 45/47 anonim ***** válasza:
nem
2019. máj. 22. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:

Én csak a TB-s kérdéshez szólk hozzá többihez nem vagyok tapasztalt.

1. Ez adóhátralék, amit be fognak rajtad hajtani, ha utólag sem tudod kifizetni le kell ülni. (Ismerősöm is így járt, ki kellett fizetnie 200 ezret).

2. Ha elmész a munkanélküli hivatalba regisztráltatod magad, mint álláskereső, még ha szociális segélyt egyelőre nem is kapsz, de attól a naptól ők fizetik minden hónapban a tb-d.


Nekem volt olyan, hogy munkahelyet váltottam, nem adtam le időben a munkanélküliben a leszámolás papíromat, fogorvoshoz mentem, ahol szólt nekem a doki, hogy a gép pirosan jelez, ami azt jelenti nincs fizetve a tb-m, de ettől függetlenül elláttak, kontrollnál már mikor mentem vissza vittem magammal a munkaügyiből a papírt, hogy fizetik helyettem, természetesen még ekkor is pirosan jelzett, de legalább a doki tudott róla.


Egyébként meg tuti ellátnak, gondolj csak a hajléktalanokra, azok is szoktak menni sürgősségire, ha úgy adódik, de az elmaradás miatt nem mindegy.

2019. máj. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2019. máj. 22. 20:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!