Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymafék eltávolítás TB...

Fitymafék eltávolítás TB nélkül is ingyenes?

Figyelt kérdés
"Lézeres" módszer.
2019. máj. 19. 01:54
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:

Akarmelyik oldalrol nezem es akarmelyik valaszt probalom elhinni mindenhogy parának tunik a dolog :D


Csak szamomra rejtely ,hogy ha a hugycsonel levo reszt le tudjak vagni akkor miert kell lejjebb meghagyni a makkal valo osszekottetest?


Nem lehet siman levagni az egeszet ,hogy a bor ne kapcsolodjon a makkhoz ,es a bor szabadon tudjon mozogni?


Lassan ott tartok ,hogy inkabb a farkam vagom le.

2019. máj. 20. 22:14
 32/47 anonim ***** válasza:
0%

"Csak szamomra rejtely ,hogy ha a hugycsonel levo reszt le tudjak vagni akkor miert kell lejjebb meghagyni a makkal valo osszekottetest? Nem lehet siman levagni az egeszet ,hogy a bor ne kapcsolodjon a makkhoz ,es a bor szabadon tudjon mozogni?"

Nem, nemcsak a te számodra rejtély, hogy miért maradt meg egy összeköttetés a makkal, én se értem ezt, és nem tartom normálisnak! De szerintem ez orvosfüggő, van aki leégeti az egészet, van aki csak egy részét. Én inkább biztosra mentem, de az olyan is lett, amilyet megbeszéltünk.



"Előző: Ha jól értem azt mondod, hogy lézeres műtétet ugyan lehet jól csinálni, de azért nem javaslod senkinek, mert el lehet rontani, van kockázata."

Ezt már a #26-os kommentemben kifejtettem.


"1. Ha a lézeres műtét tud jól sikerülni (láss engem), ám egy konkrét eset során mégis elrontják, akkor az vajon a lézeres módszer vagy inkább az orvos ügyetlensége miatt van?"

Ha ezt egy mezei kórházban rendelő doki teszi ezt, az egy dolog, bár nem normális az se. De ha már egy Mo. szerte ismert és elismert, komoly névvel rendelkező urológus orvos teszi meg, a betegnek továbbra is panasza van, mert rövidre csinálta neki lézeressel a doki, és szexnél feszül az egész, a doki aki műtötte ránéz, majd a képébe mosolyog, mondván minden rendben, ott én is elgondolkodnék ezen. Egy biztos, amikor a barátom ezt mesélte, akkor elbőgte magát, annyira tehetetlennek érezte magát, nekem meg vérzett a szívem.


"2. Ha valakinek rosszul sikerült a fitymafék műtétje, abból következtethetünk-e arra, hogy lézerrel műtötték?"

Tudom mire megy ki a kérdés, de fordítsuk meg a kérdést: Ha az illető meséli, sőt több más tőle független ember, kérdező is más-más eset lévén de ezt erősíti meg, akkor abból következtethetünk arra, hogy a lézeres fitymafékműtét eléggé kockázatos? Főleg, hogy van akinek érzéketlen a helye, mert elégették a területen az idegeket is a lézerrel és nem állt ott helyre az érzékenység, másoknak meg csak egy részét égették el a fitymaféknek a maradék meg megmaradt, amit én elég szedett-vedett munkának tudok csak elképzelni.

A fékalávarrásnál meg az egész fitymafék pár nap alatt lejött magától, mert a természet rendben végezte a dolgát, szép lett a végeredményés az érzékenység is megmaradt mert a fenének égetik szét az ember legérzékenyebb pontját lézerrel, ha ugyanazt jóval egyszerűbb természetesebb és biztonságosabb módon is meg lehet csinálni!

2019. máj. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
61%

Kérdező:

nem érdemes túlságosan félni ettől az egésztől. Nem nagy ügy ez a műtét, esküszöm neked, én is túl vagyok rajta, pedig fostam rajta rendesen. Azt hiszem, a fórum hozzászólói kicsit túlparáztatják ezt a témát, ami kártékony. Persze, érdemes meggondolni a helyzetet, meg nem kell felelőtlenül dönteni, de azért két dolgot figyelem előtt kell tartani: 1. Ez egy rutinműtét, amelyet sok ezer emberen elvégeznek a világon. 2. hogy valami fatális, helyrehozhatatlan hiba következik a műtét során, annak az esélye 0,000001%.

A legtanácsosabb, ha az orvosra hallgatsz. Ő látja át jól a helyzetet és neki vannak érdemi tapasztalatai, szakmai tudása a problémáról. Nem nekünk, laikus fórumlátogatóknak, mi csak laikus véleménnyel tudunk szolgálni.

2019. máj. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
28%

A jó orvos nem a hírneve miatt jó, hanem azért, mert tudja mit csinál - legyen a kezében szike vagy lézer. Részvétem azt a barátodnak, akinek a hülye orvos elcseszett valamit, mert úgy hangzik, hogy ez a doki alkalmatlan volt a munkára, hiába volt híres csávó. Olyan is van ritka esetben, hogy a körülmetélés során lesz túl feszes a bőr, erről egy urológus ismerősöm mesélt. A bőr szerencsére nyúlik, egy idő után.

"másoknak meg csak egy részét égették el a fitymaféknek a maradék meg megmaradt, amit én elég szedett-vedett munkának tudok csak elképzelni."

Köszönöm az ingyen diagnózist, de teljesen jól néz ki a megmaradt fék. Semmi természetellenes nincs benne. Ugyanolyan érzékeny mint eddig, az orgazmus pedig valahogy "szabadabb" érzés, lévén, hogy a kellemetlen feszülés nincs többé, ahogy mozog a bőr. Én elégedett vagyok.

2019. máj. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
0%

"Ugyanolyan érzékeny mint eddig, az orgazmus pedig valahogy "szabadabb" érzés, lévén, hogy a kellemetlen feszülés nincs többé, ahogy mozog a bőr. Én elégedett vagyok."

Nekem dettó, csak a módszer más.:) Bár te szerencsés vagy, a barátom meg csúnyán kifogta. 50%-50% azaz lutri. A lényeg, hogy neki feszül meg érzéketlen, neked meg olyan mint nekem, nincs feszülés és sokkal szabadabb az egész meg ez érzékenység is megmaradt! Mi mosolyoghatunk, ő nem!


"Azt hiszem, a fórum hozzászólói kicsit túlparáztatják ezt a témát, ami kártékony."

Szerintem érvelés nélkül könnyű ítélkezni. És a mai emberek jobban szeretnek először ítélkezni, csak aztán gondolkozni, ezért tart az ország is ott ahol, de ez már más téma. Könnyű egy érvelést kártékonynak beállítani mások előtt, ha nincs más a szatyorban, amivel érvelni lehetne. És az előző 75%-os kommentelőnek még egy részét is meghagyta az orvosa a fitymafékjének, amiről te mondtad, a te számodra is érthetetlen! Én mai fejjel sem választanék olyan megoldást, ha azt kétségesnek érzem.


"Persze, érdemes meggondolni a helyzetet, meg nem kell felelőtlenül dönteni,......"

Ezzel én sem vitatkozom, nekem is rentgeteg utánajárást igényelt a téma, bár nekem az alapproblémám azért más volt igaz ez is hozzá adódott!


"de azért két dolgot figyelem előtt kell tartani:

1. Ez egy rutinműtét, amelyet sok ezer emberen elvégeznek a világon.

2. hogy valami fatális, helyrehozhatatlan hiba következik a műtét során, annak az esélye 0,000001%."

Megint a nagy szavak, meg az általánosítás........

Kérdező!

1. Ez a te péniszed, nem azé a sokezer emberé!

2. Elég egy orvos és egy ilyen lézeres vagy elektrokauteres eszköz, és ha úgy dolgozik, akkor jól meg is csinálhatja, de akár el is ronthatja, szóval az tuti nem 0,000001%, nem tudom, hogy a 75%-os kommentelő ezt a badarságot is honnan veszi, akkor annak a kockázata 50%. Ha jó napja van, talán csak 25%, még egy sokat tapasztalt urológus esetében is. De ha jól meg is csinálja, csak rövid lesz, azzal egy életre betett neked, mert azt csak körülmetéléssel lehetne már csak helyrehozni, ezt is az az orvos mondta a barátomnak, hogy ezzel minden rendben, ha nem tetszik, akkor ezt csak körülmetéléssel lehet megoldani! Hát erre a legszivesebben az arcába vágott volna kettőt az orvosnak, annyira forrott benne a feszültség, azt mondta amikor elsírta nekem az egészet! És mondom, ez egy elismert népszerű magyar urológus volt! (Megnevesíteni nem szeretném, de az orvos elég metéléspárti, meg a nevét elég gyakran látom itt is a topikokban, szóval az se kizárt, hogy szándékos volt. De a barátom úgy volt vele, hogy "drágán dolgozik meg garanciát vállal a munkájára, csak nem rontja el.... hát de, ő úgy érzi elrontotta!) Szóval a helyedben nem b...zulnék bele a lézeres megoldásba, akármennyire is futurisztikus megoldásnak tűnik, meg gondolhatjuk joggal, hogy ami drágába kerül azt biztos nem lehet elcseszni, pedig de! Sőt nagyon is! Csak ugye a nagy szavak,..... nagyon csábító!:) És az esélye hogy jó lesz, vagy elrontják, 50-50%.

A módszer meg, amivel nekem csinálták a fékalávarrással eddig úgy tudom senkinek se rontották el, de olvastam itt is, más fórumokon is kommenteket, hogy akinek csinálták annak jól sikerült és szép is lett, meg most gondolj bele ez egy teljesen természetes megoldás! Itt sincs seb, csak itt nem égetik szét az idegeket a farkadban, (jó nem mindenkinél, de azért ez így mégiscsak lutri) a természet meg végzi a dolgát! Azután meg hogy körrbevarrták a fékedet, csak nyújtanod kell a megvarrott részt és pár napot várni, az egész meg megy magától és semmi nyoma nem maradt az egésznek! Az érzékenység egy pillanatig nem forgott veszélybe, meg az egész fitymafék úgy ahogy volt napok alatt szépen leszáradt és pár hét alatt nyom nélkül begyógyult. De csak a fék és pont ez tetszett a legjobban az egészben! Meg hogy nyújtás után,....;) .....érted!:D

2019. máj. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:

Hogy egy világon százezerszer elvégzett műtét 50-50%-es kockázattal járna??? Tudod minek van 50%-50%-os kockázati aránya? A sclerotizáló cholangitis műtétnek! Nem egy rohadt fitymafék plasztikának, ne röhögtess már...

Jól be is zárna minden nyugat-európai urológia, mert rég szénné perelte volna a sok ezer elégedetlen ember. Lehet, hogy nálunk a balkánon nem divat, de rendes helyeken hagyománya van a visszajelzéseknek, tudod.

2019. máj. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, de úgy démonizálod ezt a fitymafék lézerplaszikát mintha valami agyműtét lenne. Nevetséges. Persze, kifoghatsz hülye orvost, de az hogy ilyen pátoszos túlzásokkal tarkított hosszú paragrafusokkal kell bizonygatod, hogy az elmúlt 20 évben az ötszázezer emberből, aki átesett ezen a műtéten kvázi 250 ezer impotens lett, mert véletlen lézerest választott sima varrásos helyett, az abszurditás netovábbja.
2019. máj. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
33%

Bocs, kedves 75%-os, de eddig csak a nagy üres szavakkal dobálóztál érvelések nélkül, nagyjából közhelyekkel nem egyszer bagatellizálva. És ezzel mindent elmondtam! Nem kellenek a hangzatos kifejezéseid, (démonizálás, személyeskedés...stb.) amivel a kommentjeimet próbálod lefesteni, köszönöm. Örülök, hogy neked jól sikerült a beavatkozás, a többiekről meg elég körülnézni a neten. Akinek jól sikerült az nagyjából lesz*arja, és hallgat, akinek meg nem, azok írnak ki általában kérdéseket késő bánat eb gondolat, már ha merik (bár sokan még azt se merik,) erre inkább látunk manapság példát.

Szerintem egy természetesebb megoldás sokkal jobb mint egy művi, aminek kockázata van, a természetesnek meg nincs. Tetszik vagy sem, ez az igazság! Szétfloodolhatod a topikot a kommentjeiddel mint itt a 48%-os kommentelő korábban, beállíthatsz engem hiteltelennek meg minden, csak hogy jobban érezhesd magad, attól még ez van! Mert ez az igazság!

És elég egyszer csak elrontani valamit a te életedben vagy a szeretteidében, utána azt a valamit te többé nem fogod ajánlgatni ezt elhiheted! Sőt, ha van legalább annyira jó megoldás, mint az, csak biztonságosabb, akkor azt megkeresed. Mert sokkal jobb a kockázatosabb megoldásoknál egy kockázatmentes, ami ugyanúgy működik mint a művi csak sokkal természetesebb és nem kell félni, hogy elcseszik.

Mennyire igaza volt a nagymamámnak! "Nem kellenek extrém dolgok ahhoz, hogy lenyűgözd az embereket, elég ha egyszerű de legalább ugyanazt tudja mint a bonyolult!" És ez így van!:D

2019. máj. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:

Oké, csak azt nem értem, hogy most miért tértél a legutóbbi válaszom elől? Ott tartottunk, hogy reagáltam arra, hogy mekkora abszurd blődség a részedről olyan kijelentést tenni, hogy a lézeres fékműtétnek 50-50%-os kockázata lenne. Ezt állítottad #35-ös kommentedben.

Akkor újra belefogok. Az 50-50%-os műtét kockázat a legextrémebb kategória. Egy szívátültetésnek nincs ekkora rizikója valószínűleg. Akkor vajon egy 1 cm-s bőrrész eltávolítása egy hülye kis lézereszközzel nagyobb beavatkozás lenne? Apropó, milyen logika van abban, hogy a tű "természetesebb", míg a lézer "természetellenesebb" a tűhöz képest? Nem is értem... A hő mióta nem természetes? Na mindegy, ha belemegyek minden logikai bukfenc és gondolatcsavarás kielemzésébe, akkor még sok dolgom lenne.

A lényeg, hogy nem azzal van baj, hogy tévedsz, hanem azzal, hogy egy fölényes, áll-objektív stílusban úgy csomagolod ezeket az "információkat", hogy nem veszed észre, milyen butaságokat érsz. Ez kártékony, mert rémisztgeted a másikat feleslegesen.



És még egy dolog: Senki nem állítja azt, hogy a lézeres műtét feltétlen jobb eredményt hozna, mint a tűvel elvégzett beavatkozás. Ha visszaolvasod, amiket írtam (a 75%-os kommentelő vagyok), és ilyet találsz, akkor megeszem a kalapom.

2019. máj. 21. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:

Akkor jó étvágyat a kalapodhoz!:)


És ahogy-amiket fogalmazol, csak engem igazolsz, kedves 75%-os. Megint jössz a hatásvadász nagy szavaiddal ("pátoszos túlzás", paragrafusok, balkáni, "sclerotizáló cholangitis",...stb.) amikkel próbálod felhívni magadra a figyelmet, meg a bagatellizálás, amivel most is brillírozni próbálsz itt... ("ne röhögtess már...", "nem divat", "Nevetséges!", "blődség", "az abszurditás netovábbja"...stb.). Ez nem érvelés, kedves 75%-os kommentelő! A kérdezőt nem a hülyeségeid érdeklik, nem az általános gyakorlat, meg hogy mások így vagy mások úgy, hanem a !saját! péniszének az épsége, ezt fogd fel! Az érvelésed meg úgy üres, ahogyan felvonultatod és használod gyakran lekicsinylő és lekezelő stílusban. A tartalmatlan sokszor leáltalánosított üres fecsegésre meg őszintén? Mit reagáljak?


"A lényeg, hogy nem azzal van baj, hogy tévedsz, hanem azzal, hogy egy fölényes, áll-objektív stílusban úgy csomagolod ezeket az "információkat", hogy nem veszed észre, milyen butaságokat érsz. Ez kártékony, mert rémisztgeted a másikat feleslegesen."

Ez a te egyszemélyes véleményed, és te is csak a magad stílusát magyaráztad itt most el nekünk. Teljesen igazad van, kedves 75%-os kommentelő! Jól jellemezted a kommentelési stílusodat! Az ilyen stílushoz pedig nincs mit hozzáfűznöm.


Ezzel be is fejeztem a beszélgetést veled.



Kedves Kérdező, biztosra veszem, hogy fogok még kapni provokatív stílusú kommenteket a 75%-os kommentelőtől, én úgy gondolom, mindent leírtam arról a megoldásról, amit én jónak gondolok, és a pro/kontrákat is arról, amit kockázatosnak. Azt sajnos pontosan tudom, milyen az, ha más farkával verik a csalánt, amikor én kerestem megoldást a péniszemre én is átmentem mind azon dillemmán amin most te is átmész, és ha az urológusaimra hallgatok, akik közt voltak olyanok, akiknek a stílusa megegyezik a 75%-os kommentelőjével, (amikor rákérdeztem a lehetőségeimre, amikről olvastam, voltak többen is, akik kiröhögtek, hogy hülyeség, meg próbálták úgy lefesteni, hogy azzal csak rosszabb lesz, nem egyszer hangzatos szavakkal próbáltak irányítani, hogy rábírjanak az őáltaluk preferált körülmetélésre, és próbállták elbagatellizálni a félelmeimet a körülmetélésről) akkor nekem ma nincs fitymám, és metélt lennék, de elég alaposan körbetájékozódtam, főleg nem itt a gyakorikérdéseken, és én azt mondom arra hallgass amit az eszed diktál! Itt ha a szívedre hallgatsz, rossz döntést fogsz hozni, itt sajnos észnél kell lenni, mert ha rosszul döntesz, azt már helyrehozni nem lehet könnyen vagy egyáltalán nem! Szerencsére jól döntöttem, így a fitymámmal most minden rendben, és a fitymafékem is szép, a fék helyén egy halvány vonal van, nem tök sima, olyan, mintha most is lenne ott egy fék, de nincs, szóval kinézetre is természetes!:D

Egy biztos, a 75%-os kommentelőnek bejött a lézeres, az egyik legjobb barátom nagyon ráfázott, nekem nagyon bejött a fékalávarrás és semmi nem maradt a fitymafékből, míg a 75%-osnak meg maradt valamennyi. Téged is, engem is, meg a 75%-os kommentelőt is a természet alkotott olyanra, amilyenek vagyunk, amilyennek születtünk, a lézert az ember találta fel és abban a beavatkozásban minden művi. A fékalávarrásnál egy pici aprócska ártalmatlan varrás kell csak, aztán a természet elvégzi a többit és az eredmény legalább ugyanolyan, az érzékenységed egy percig nem kerül veszélybe, míg a lézer vagy az elektrokauter orvostól függetlenül is kisütheti, ez mindenkinél másként lesz, hogy most nálad hogyan lesz az kétesélyes! (50-50%)

A te péniszedről te döntesz mert a döntés a te felelősséged, vigyázz rá és okosan dönts! A kérdésedet pedig legközelebb értelmesebben írd ki, csak ennyit tanácsolnék. Hogy megfogadod e vagy se, vagy mennyire fogadod meg, az neked könnyíti vagy nehezíti meg a dolgodat! Én itt kiszálltam a beszélgetésből, ha kérdésed van a fékalávarrással, ajánlás kell vagy valami, privát üzenetben megtalálsz! A legjobbakat.

2019. máj. 21. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!