Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymafék eltávolítás TB...

Fitymafék eltávolítás TB nélkül is ingyenes?

Figyelt kérdés
"Lézeres" módszer.
2019. máj. 19. 01:54
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:

Milyen fogatlan luzer ?:D nemtudom ki hozta fel a fogas peldat ,de koze nincs a kerdeshez:D

Nem mondta senki,hogy a fog az nem fontos.

Viszont a fog az bizonyos szintig csak esztetika ,ha ugy alakul az elulso fogakkal is tudsz ragni ,nem nagyon szokott csak ugy kihullani az ember egesz fogsora. Bar ez sem a kerdeshez jon.

Az ember "töke" az a heréje ,nem a pénisz. Ne legyél már ennyire tudatlan. Inkább legyen 1-2 rossz fogam ,mint problémám a nemi életben.

Senki sem mondta ,hogy ingyen kell, kérdést tettem fel és még irtam is ,hogy fizetnék.

2019. máj. 19. 22:35
 22/47 anonim ***** válasza:
0%

Csak nem egyértelműen és ezzel zavartàl itt össze mindenkit, kérdező! Sőt, alapvetően már az egész kérdésedúgy fura, ahogy van, az átlagember szemében abszurd, ezért nem érti itt senki a semmiből hirtelen "namostmegmondomatutit"-ként berobbanó "Luiii G"-n kívül. Mert senki nem tudja/tudta elképzelni a helyzetedet. Az ember alapvetően vizuális típus szereti elképzelni a dolgot úgy, hogy a körülmények is vizsgálhatóan függetlenül attól, hogy tartoznak-e azok rájuk, vagy se. De pont ezért tette itt fel mindenki az "Luiii G" szemében "értetlenkedésnek" látszó kérdéseit, hüledezéseit, hogy ezeket a dolgokat magába tisztába tegye!


"Nem jobb leszedni az egeszet mint varrogatni? Nem vagyok szakerto ,de azt vagom,hogy a lezeres az teljesen eltunteti a féket. A varras meg gondolom más (aztan lehet ,hogy rosszul gondolom)."

Biztos hogy rosszul gondolod, te se tudsz erről a fékalávarrásról semmit "Luiii G" látszik, hogy te ezt nem élted át, te is csak gondolsz valamit előítélkezve. Én átéltem! Ez nem egy hobbi (varrogatni hobbiból szokás), az az egésznek a célja, hogy az egész fitymafék eltűnjön ezt varratok idézik elő aztán a többit meg a természetre kell bízni, hogy aztán napokkal később az egész magától eltűnjön! Nagyon szép lesz a helye semmi nyomot nem hagy maga után ha jól csinálják! Semmi seb, 3 nap után meg már kiverheted magadnak, miután nyújtottad magadnak! Napokig nyújtani a hülye is kibírja és sokkal jobb mint a sebészi mert az ott vérezhet meg minden heteket várni kell, aztán a mai kérdezők mohó többsége hol bírja azt kivárni? Itt meg semmi seb nem lesz a fék helyén szerintem ezért is gyógyul úgy hogy nem is látszik semmi a helyén, nem sebet kell varrni így vagy úgy, szerintem te is ezt értetted félre mint a kérdező is!

2019. máj. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 A kérdező kommentje:
Tehat akkor a "varrogatos" megoldasnal is levagjak (?) a feket ? De akkor milyen "alávarrás"rol beszeltek itt nehanyan? Mi ala varrnak ha eltunik?
2019. máj. 20. 17:20
 24/47 anonim ***** válasza:
0%

Fú ezt elég nehéz így elmagyarázni de a fitymafékben az ilyen húrszerű valami abban is vannak erek, az alá varrt be párszor aki nekem csinálta, ilyen damilszerű fonallal úgy hogy ennek a húrnak köré azt megszorítja majd a fonalat elvágja! Ez marad benn a fékedben utána napokig és csak nyújtanod kell, amíg a fonal miatt a féked elszakad magától! Nem durván kell nyújtani, csak úgy hogy érezd hogy feszül! És ha már merevedsz a nyújtás közben, semmi nem tiltja hogy kiverd magadnak!:D Igaz pâr nap kell míg elszakad a féked de ez nem fáj meg semmi, nem is vérzik, azt a pár napot meg simán ki lehet bírni!

Igazából soha semmi fájdalmat nem éreztem miután kiment a beavatkozás utân az érzéstelenítő, de az egész fék nyom nélkül eltűnt és szépen begyógyult! Semmi érzéskiesés nem volt mint a lézeresnél az barátomnak nemcsak rövid lett de érzéketlen is ott ahol volt a fék, gondolom a lézer miatt!Na itt meg semmi ilyentől nem kell tartani, a módszer sokkal biztonságosabb a sebészinél ezért is örülök hogy a többek között a fékalávarrásra is rábukkantam mint lehetőségre!:D

2019. máj. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
90%
kedves kérdező, szerintem egyáltalán nem kell tartani a lézeres módszertől. A másik válaszoló kissé személyeskedő és feleslegesen démonizáló hangvételét erős túlzásnak érzem. Nekem lézerrel csinálták a fitymafék eltávolítást egy éve, és nagyon elégedett vagyok az eredménnyel. Az a jó, hogy a féknek egy része még mindig megvan, csak az lett leégetve, aminek muszáj volt mennie. Vérzés egyáltalán nem volt, kötésre nem volt szükség, szépen begyógyult kb. 10 nap alatt. A különbség utána jelentős volt.
2019. máj. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
0%

"A másik válaszoló kissé személyeskedő és feleslegesen démonizáló hangvételét erős túlzásnak érzem."

Akkor kérdezd azokat is meg, akiknek nem sikerült jól a lézeres, előző! Nem egy-két ember az, és többen írtak ki miatta is kérdést ide! Neked sikerült te jól döntöttél, nekem is sikerült az én beavatkozásom, én is jól döntöttem, minden heppi. Nekünk! Csak nagy különbség hogy a lézerest akárki utánanézhet, el lehet rontani, mert az művi dolog, a fékalávarrással meg kicsit várni kell az eredményre, talán mert a természetnek idő kell, hogy tegye a dolgát, és amit a természet alkot az az ember általában elrontja. Nem? Szóval nem tudom, most ebben mi ebben a démoni,szerintem inkább a lézeres sokkal inkább démoni mert a természetesebb módok sokkal jobbak és szebb eredményeket is hoznak!


Egyébként mielőtt bármi mellett letettem volna a voksom, alaposan körbetájékozódtam, hogy a legjobb döntést hozhassam. Abba, hogy te még belelátsz ezt azt, az meg a te magánügyed előző. De gratulálok a beavatkozásodhoz és örülök hogy te is elégedett vagy azzal, ahogy döntöttél, de az te vagy, én meg én és ami az egyiknek jó, az a másiknak már nem biztos!

2019. máj. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 A kérdező kommentje:
#25 - Hogyhogy csak egy resze lett eltuntetve? Tunik el az egesz? A fék egy húr szeru valami, ha egy resze eltunik akkor nemertem ,hogy marad ott :D Biztos en vagyok hulye ,de nem tudom vizualizalni a dolgot
2019. máj. 20. 21:38
 28/47 anonim ***** válasza:

Előző: Ha jól értem azt mondod, hogy lézeres műtétet ugyan lehet jól csinálni, de azért nem javaslod senkinek, mert el lehet rontani, van kockázata. Lenne két kérdésem:

1. Ha a lézeres műtét tud jól sikerülni (láss engem), ám egy konkrét eset során mégis elrontják, akkor az vajon a lézeres módszer vagy inkább az orvos ügyetlensége miatt van?

2. Ha valakinek rosszul sikerült a fitymafék műtétje, abból következtethetünk-e arra, hogy lézerrel műtötték?

2019. máj. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
65%

A magyar egészséügyben csak szikés megoldás van,még akkor is ha érvényes Tb befizetéssel rendelkezik.Ez pedig kortól független .A doki ügyességén múlik,mennyi fog belőle látszani évek múltán .

De ez van a lézeresnél is .Ez annyit jelent,hogy leégetik az ereket meg beégetik .A leégetés nyomai itt is látszódni fognak . A vérzésen kívül minden ugyan ugy megtalálható műtét előtt,mint után ,a fájdalmakkal együtt.Ilyet csak magán klinikákon csinálnak,de keményen a zsebbe kell nyúlni.

Aki rendelkezik Tb befizetéssel,ezt csak ott lehet elvégeztetni ahova területileg be van jegyezve .

Magán klinikák közt meg lehet válogatni .

2019. máj. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:

Az előző kommentemet a # 26-os (45%-os) válaszra küldtem!


Válasz a kérdező # 27-es kérdésére: Most nekem úgy néz ki, hogy a húgycsőhöz közel lévő rész lett leégetve, de a húr attól még lejjebb megvan és összeköti a makkot a bőrrel. Bevallom, pontosan nem tudom, hogy működik, de már nem feszes, nem húzza többé.

2019. máj. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!