Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kismértékű fityma szűkület...

Kismértékű fityma szűkület mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nekem az lenne a problémám hogy szerintem nekem kismértékű fityma szűkületem van. Az egyes nemi aktusok után megreped rajta a bőr és fáj. Nos a higéniával és a működéssel semmi probléma de ez eléggé zavaró és kellemetlen.

Mit tegyek beszéljek faterral és menjek el orvoshoz vagy tornáztassam még a fürdőkádban hátha bővül?! Okés az orvos de nem szeretném körül metéltetni magam.

Most szégyen vagy nem elárulom hogy 20 éves vagyok.


2010. júl. 7. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
sztem nem gáz a körülmetélés, jobb lesz a sexuális teljesítőképességed és sztem jobb ha most mész el urológushoz mielőtt komolyabb fájdalmaid lennének!
2010. júl. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hali!


Miért lenne szégyen, hogy 20 éves létedre most vetted rá magad arra, hogy lépj? Sztem nem az életkor számít, hanem az, hogy rájöttél, hogy gáz van, és keresed a megoldást.

Igaz, azért az rejtély, hogy eddig mit csináltál, ill. mikor realízálódott benned, hogy most már tenned kéne vmit, ill. szoktad-e húzogatni, tornáztatni!?


Nézd. Azt glom,... azzal, hogy beszélsz a faterral erről attól nem leszel kevesebb, sőt, sztem kifejezetten nagy kő esne le a szívedről, hiszen nagyon sokan gátlásosak emiatt, pedig nem kéne. Igaz, ez részben apud ill. szüleid hibája is, hogy most itt tartasz, mert gyerekkorodban rá kellett volna nevelniük téged a rendszeres húzogatásra, de most már mind1.

Ha beszélsz apuddal, és kikéred az ő véleményét, sztem vesztenivalód nincs.


Sztem sem kell kismértékű szűkület esetén mindjárt a szikéhez nyúlni. Ha nem megy hátra, esetleg rövid a féked, és az is bezavar6, akkor vágasd át a féket, egyik barátomnál az sokat javított a helyzeten, igaz nem oldotta meg teljesen, tehát hamarosan megy vissza a dokihoz bemetszést kérni.

Mindenekelőtt azonban hasznos a napi 3xi tornáztatás, előtte azonban áztasd be langyos papsajtfürdőbe, vagy ha az nincs, kamillába. Fürdéskor alaposan morzsold át hüvelykujjal ill. tusfürdővel (esetleg Betadine oldattal) a makkodat és a fitymád teljes bellemezét, hogy az elhalt hámsejteket, szmegmát okozó fitymafaggyút, az is javít6 a helyzeten.

Fitymatorna után újra fürdesd meg a hátrahúzott fitymát, makkot hideg kamillában/papsajtban, (ne abban, amiben előtte is fürdetted,) majd kend be az egészet gyulladáscsökkentő krémmel. Ha ilyen nincs, a háziorvossal is felirat6tod. :-)



Adj egy kis időt magadnak, és ha a helyzet nem javul, csináld azt, amit feljebb javasoltam. Aggódni meg ne aggódj, és nem szégyenkezz! Vannak későn érő almák is még... :-)


Ha bármiben segíthetek, nyugodtan kérdezz! ;-)

Üdv: EE

2010. júl. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen eléggé későn érő alma vagyok bevallom de nem hinném hogy a szüleim hibája inkább az enyém mert tornáztattam én eleget de valószínű hogy nem a megfelelő módon. A faterral nem félek beszélni mivel teljes mértékben megbízok benne hisz az apám.

Viszont semmi féleképpen nem szeretnék szikéhez fordulni szal megfogadom a tanácsodat de ha nem javul akkor irány az orvos.

Minden esetre köszi a választ ;)

2010. júl. 7. 20:31
 4/9 anonim ***** válasza:

Nincs Mit! :-)

Ha kérdésed van, tipp kéne, bátran írj rám itt vagy >>priviben! ;-)


Üdv: EE

2010. júl. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Vigyázz kedves kérdező,


az első válaszadó semmilyen felelősséget nem fog vállalni, ha az enyémhez hasonló, elrontott, csúnya péniszed lesz a körülmetélés eredményeképpen.

Ne hallgass az ilyen alakokra, ezek ahogy jönnek, úgy el is tűnnek, te meg maradsz egyedül a rosszul működő péniszeddel, ők meg majd széttárják a karjukat, vagy még azt se.

Vigyázz az ilyenekkel!

2010. júl. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én vagyok az 1. Engem pont 1 hete műtöttek hererákkal és úgy voltam h nem volt kedvem elmenni az "apróbb" jelek ellenére sem. Aztán rávettem magam. (Kistarcsán nagyon jók az orvosok). Én azt mondom h meny csak el az orvoshoz (egészségházba/SZTK-ba), apud nem hiszem h sokat tudna segíteni.

Miné többet vársz annál nagyobb az esélye h műtét kell. Nem véletlenül lettek orvosok azok az emberek, szóval csak tudják h mit miért csinálnak.

2010. júl. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Kedves utolsó,


örülnék, ha annyira bízhatnék az orvosokban, mint te, egy ma is aktív főorvos műtött engem a Heim Pálban, azóta használhatatlan és ronda a péniszem, én azt mondom, meg kell próbálni tisztességes módszerrel segíteni, amíg lehet, az orvosok se istenek, ahogy a példám is mutatja

2010. júl. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De nem csak műtétnek, valamikor kenőcsöt adnak vagy valami mást javasolnak.
2010. júl. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
25%
A húzogatos módszer sokaknak bevállt,de enyhe szükületnél nem hiszen hogy egyől vagdalnának,ha egyből az orvos metélni akarna akkor keress másikat.Szerintem bemetszés elég lesz nálad.És beszélj nyugodtan az apukáddal.És ha kell több orvost is kereshetek és több véleményt is meghallgathattok.Normális esetben a doki biztos nem akar vágni,hanem lazzít majd a bőrődön.
2010. júl. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!