Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

17 eves fiu vagyok es 4napja lettem korul metelve nagyon erzekeny makk miatt (legdurvabb szint) es fityma szukulett miatt de azis oriasi volt a doki szerint. Nos kerdesem az lenne mikor szunik meg a makk erzekenyseg es hogy mikor gyogyul be a sebbem?

Keress kérdéseket hasonló témákban: érzékeny makk, fitymszűkület, fék műtét, fityma szűkület műtet

jún. 8. 23:07  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Csak nem EE támadt fel?

A válasz 32%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 11/16Időpont jún. 10. 13:35 Privát üzenet

@13:35

pfuu nekem is az az elmebeteg jutott az eszembe. xD Szerintem saját magát promózza itt álnéven.

A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 12/16Időpont jún. 10. 14:57 Privát üzenet

@13:35

Pedig sok szempontból jót tenne, ha feléledne.

A válasz 69%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 13/16Időpont jún. 10. 16:56 Privát üzenet
Persze, nincs így is elég perverz elmebeteg a neten.

A válasz 47%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 14/16Időpont jún. 10. 17:01 Privát üzenet

Volt vele dolgotok?

Mi volt a probléma vele el mondanátok?

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 15/16Időpont jún. 10. 23:38 Privát üzenet
Várni kell, az idő minden sebre gyógyír. 2-3 hét.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 16/16Időpont jún. 15. 09:01 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Teljes fitymafek eltavolitas utan hogyan marad hatul a fityma? (nem kell eltavolitani mukodik rendesen, puszta kivancsisagbol kerdezem ma hallottam errol eloszor )
Faggyúmirigyek kialakulhatnak a pénisz tövén is? Tehát nem csak a makk alatti részen közvetlen, hanem oldalt és elöl kicsit lejjebb a makktól a fityma alatt is? Vagy ez valami más lehet?
Ezek mik a fitymámon?
Apró sérülés a fitymaféken. Lehet belőle nagyobb probléma?
Az eddigi letapadt rész a nemiszervemnél kezd felszakadni. Mennyi idő, mire az összes helyen "felszakad"?
Felszakadt a bőr a makkomnál, ami le van tapadva. Mennyi idő mire az egész fitymámom/makkomon felszakad a bőr? Többi lent

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!