Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 17 eves fiu vagyok es 4napja...

17 eves fiu vagyok es 4napja lettem korul metelve nagyon erzekeny makk miatt (legdurvabb szint) es fityma szukulett miatt de azis oriasi volt a doki szerint. Nos kerdesem az lenne mikor szunik meg a makk erzekenyseg es hogy mikor gyogyul be a sebbem?

Figyelt kérdés

#műtét #érzékeny makk #fitymszűkület #fityma szűkület műtet
2019. jún. 8. 23:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%
Lehet hogy soha...
2019. jún. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Nekem meteles utan ket hettel mar rendben volt
2019. jún. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
52%
Hogy 2 hét alatt rendben van,az hihetetlen ,ilyen csak a mesében van.Hogy az érzékenységét mikor vesziti el,az nagyon egyén függő akár hónapok is eltelhetnek .De 2 hét alatt ez sem történik meg .2 hét alatt még a varratokat sem nagyon szokták kiszedni . 2 hét ,egy fék műtét gyógyulási ideje .
2019. jún. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
akkor biztos hazudok. nekem rendben lett. miért neked mennyi idő alatt jött helyre?
2019. jún. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Az 1-válaszoló , válaszára reagálva nem sokat tudok mondani de azért ne ijesztgess :%
2019. jún. 9. 12:04
 6/16 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos muszáj volt körül metélni óriási volt a fityma szűkültetem és amúgy is érzékeny volt a makkom tehát szex közben szart se bírtam csinálni szóval hátha így kicsit hozzá szokik az érintésekhez és a dörzsöléshez
2019. jún. 9. 13:32
 7/16 anonim ***** válasza:
66%
Ugyanez volt nekem is, csak én meg nem mertem szexelni se. Nem is éreztem volna semmit! Most már érzek, csak megvan a fitymám még mert megmentettük, noha brutál volt nekem is a szűkületem...
2019. jún. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Mármint téged is körül metéltek? És úgy múlt el?
2019. jún. 9. 16:46
 9/16 anonim ***** válasza:
25%

Nem, nem metéltek körül, ezt írtam eddig is! Elolvastad te egyáltalán az előző kommentjeimet? Vagy csak gyorsan belenéztél aztán csókolom?

Olvasd el amit az ember neked ír azért hogy segítsen és értsd is meg! Nem tilos annyiszor elolvasnod amennyire szükséged van ahhoz, hogy megérsd bár szerintem nem olyan bonyolult amit írtam!

2019. jún. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Rendben nem kell rogton felkapni a vizet, nem tudtam,hogy ugyan az a ember irta. Viszont az en esetemben mondom igy atfogalmazva a kerdesemet amit feltettem itt nekem muszaly volt megmuteni az orvos is mondta mert oriasi fitymaszukuletem volt se csoda krem se mas nem hatott volna sajnos.
2019. jún. 9. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!