Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gyakori vizelési inger?

Gyakori vizelési inger?

Figyelt kérdés
18 éves férfi vagyok. Pár hete kezdődött, hogy amikor zárt térben voltam (olyan helyek, ahol nem tudok órákon át mosdóba menni pl. busz vagy mozi) egyre többször előjöttek a vizelési ingerek. És ilyen helyeken feszült vagyok, hogy el ne cseppenjen, vagy hasonló. Ilyenkor úgy érzem, hogy muszáj elmennem mosdóba, pedig tudom, hogy 10 perce voltam és úgyse kell, de az inger miatt stresszes leszek. Utána meg elmegyek mosdóba és alig jön ki vizelet. De ha otthon vagyok,vagy nyugodtabb környezetben, akkor nincs ilyen problémám, mégha rá is gondolok, akkor sem. Tudtok esetleg tippeket adni, hogyan lehetne ezt leküzdeni?

2019. júl. 18. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Elmész orvoshoz
2019. júl. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pánikbetegségnek esetleg lehet ilyen kísérőtünete.
2019. júl. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!