Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az emberek hány százalékánál...

Az emberek hány százalékánál okoz gondot a bölcsességfog?

Figyelt kérdés

2019. okt. 6. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudom, van-e erre konkrét adat, de a többségnek igen.

Ugyanis az emberi faj fejlödése során az állkapocs megváltozott és a bölcsességfogakat nem tudja már használni, nem fér el az állkapocs-csontokban.

2019. okt. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Százalékos adatot nem találtam, nekem szépen kinőtt, de az ismeretségi körömben mindenkinek volt vele panasza.
2019. okt. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Zoro86 válasza:
78%

Jó kérdés, érdekelne a százalékos adat engem is.


Az én vérvonalamban nincs ilyen, nekünk nem nő bölcsesség fog, mi már modern emberek vagyunk.

2019. okt. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem okozott problémát rendesen, ki kellett húzni az egyiket.


Hát mit mondjak? A szájsebészet teljes személyzete a számban volt.

2020. dec. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem most kéne kihúzni kettőt fentről, mert elkezdtek szuvasodni, de nem tudom magam rászánni.. Félek, még egy fogamat se húzták ki.
2020. dec. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Reprezentatív adatot nem is fogunk találni soha, mert az emberek egy részének problémát okoz, mégsem mennek el fogorvoshoz. Ők félrevezetnék ezt a fajta felmérést. Rokonomnak például időnként megfájdul, olyankor egy hétig gyulladáscsökkentő szájvizeken él, mégsem gondolja, hogy jobb lenne tőle megszabadulni. Ironikus, nem? Nagyobb a félelem a műtéttől, pedig végleges megoldást jelentene a visszatérő panaszok ellen.
2020. dec. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5# A fenti nem gáz, ne félj! Nekem is kihúzták simán kijött és minimális kellemetlenség volt csak az érzéstelenítés elmúlása után. A lenti rosszabb szokott lenni.
2020. dec. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!