Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Üdv.1 hete iszonyatosan faj a...

Gore2 kérdése:

Üdv.1 hete iszonyatosan faj a fogam. Catafam 2. esvel szedem. Nem segit. Mit tegyek? Mi okozta?

Figyelt kérdés
Felso fogamon hid van.es az mellett van egy letort fogam ami csunya nagyon.onnan indul a fajdalom.es kisugarzik a bal arcomra ami elegge feldagadt.de mar nem annyira faj.erdemes még fogorvoshoz menni vsgy elmulik magatol?
2019. nov. 22. 12:22
 1/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem fog elmúlni, csak rosszabb lesz, be van gyulladva és jobban beduzzad, tönkreteheti a többi fogadat is, szerintem sürgősen menj el fogorvoshoz.
2019. nov. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Senki sem fogja megfejteni, csak a fogorvos.
2019. nov. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ma megyek 4.re. annyira felvan dagadva hogy a bal szemem alatt is latszik.nem tudom mikor mulik el a daganat.
2019. nov. 22. 12:56
 4/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Hát az jó pár nap, ha szerencséd van, de akár lehet 1-2 hét is. Valószínű, hogy gyökérkezelés lesz, szóval jobbulást!
2019. nov. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 szamo77db ***** válasza:
Ne halogasd, nem lesz jobb. Nekem tavaly nyáron vagy 10 fogamat gyökér kezeltek, csiszoltak. Ezután koronát kaptak. Ezt csak fogorvos tudja megcsinálni, ezért írtam, hogy ne halogasd. Ezt csak fúróval lehet rendezni, nem otthoni praktikákkal.
2019. nov. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Voltam fogorvosnal egyik fogam gyökerkezeltek, a masikat húzni kellett es pont a foghid alatti.talyog volt alatta. Doki mondta időbe jottem még.mert elterjedhet jobban is.kaptam antibiotikum meg xilox. A xiloxot nem értem miert irta fel? Ugy tudom hogy nők szoktak szedni mikor hasi problema van.en nem ertek hozza. De nekem miert irta fel?
2019. nov. 23. 13:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert ez egy gyulladáscsökkentő fájdalomcsillapító.
2019. nov. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!