Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kinek milyen tapasztalata van...

Kinek milyen tapasztalata van a láthatatlan fogszabályzóval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Tényleg rövidebb idő alatt rakja helyre a fogakat?
2018. jan. 28. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem ezt írták és azért nem választottam, mert k drága.


Kedves Krisztina!


Köszönöm szépen megtisztelő érdeklődését, és a küldött fotókat! Elnézést kérek a késedelmes válaszért.

A fotók alapján az alábbi ajánlatot tudom Önnek küldeni:

- Fogsora szkennelése: 10 000 Ft (a kezelés megrendelése esetén ez beszámításra kerül a kezelés költségének térítésébe)

- Kezelési terv: 90 000 Ft (a kezelés megrendelése esetén ez beszámításra kerül a kezelés költségének térítésébe) A kezelési terv egy video szimuláció lesz, amelyben bemutatom fogainak kezelés alatt történő tervezett mozgatását.

- Aktív kezelés: 950 000 Ft

- Aktív kezelés után a kezelési eredményt megtartó retainerek: 180 000 Ft


Végleges ajánlatot a szkennelés után tudok adni. Remélem ajánlatom elnyerte tetszését! Kérdése esetén készséggel állok rendelkezésére, akár egy ingyenes video konzultációval is.

2018. jan. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem. Milyen láthatatlanra gondolsz? Ami sínekből áll, és kivehető? Azzal meg kell barátkozni, mert ugye kivehető és amikor fáj nem szivesen rakja vissza az ember, es baromi draga, kozben mindig merulnek fel plusz koltsegek. Mondjuk en szerettem volna, de mivel nekem az allkapcsomat is “rendezni” kellett, azt mondtak elobb utobb rendeset kell feltenni, mert ezzel azt nem lehet,vagy sokkal tobb ido alatt, igy nekem nem is volt kerdes. De nyilvan a Te fogaidtol fugg, ha csak esztetikailag javitana rajta, lehet hamarabb megvan, de ha mast is vsinalnak nem biztos
2018. jan. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem erre a kivehetősre gondolok, hanem arra a fajtára, amit a fogak hátuljára rögzítenek, bocsánat a rossz megfogalmazásért.
2018. jan. 29. 22:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én úgy tudom, hogy hosszabb ideig tart, és csak bizonyos esetekben alkalmazható, ahol kisebb korrekciót kell végrehajtani és igen költséges is.

Én a porcelán íveket ajánlom a hagyományos fém helyett, ez még tűrhető árban és viszonylag esztétikus.

2018. jan. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!