Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen fogai lehetnek az...

Milyen fogai lehetnek az ismerősömnek?

Figyelt kérdés

Élőben nagyon jól néz ki, képeken is.


Ezeket a képeket az Instagram-profiljából szedtem ki, majd vágtam össze! [link]


Nem tudom, hogy eredeti fogai vannak -e (25 éves), vagy csináltak. De szerintem ezek nem eredeti fogak, hanem valamilyen koronák. Olyan viszonyba meg nem vagyok vele, hogy rákérdezek.


Ha csináltak, akkor mi adhat ilyen hatást? Jelenleg fogpótlás előtt állok azért kérdem, és hasonlót szeretnék.


Köszönöm.


2020. jan. 12. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Instagramon vannak filterek. A filterektől más színvilága lesz az arcnak, a fogaknak is.

Ezen felül maximum szimpla fogfehérítést tudok elképzelni, de nyilván a saját fogai.

2020. jan. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább ezek a saját fogai, csak a filterektől tűnhet másnak, meg szépen vigyáz rájuk.
2020. jan. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hmm. köszönöm. Ha a saját fogai, ha nem, nekem ezek a fogak tetszenek. Milyen fogat kéne csináltatnom, ami leginkább hasonlít erre?
2020. jan. 12. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!