Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsesség fogat tömnek?

Bölcsesség fogat tömnek?

Figyelt kérdés

Alapból lyuksan jött ki de annyira nem durva, van már arról az oldalról húzva fogam és nem szeretném, hogy tovább csússzon jobbra a fogsorom. Betömik ha azt kérem, vagy bölcsesség fogat csak húznak?

Magán fogászat, precíz, kedves minden orvos.


2020. dec. 8. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Persze. Én is tömettem már, de nem lehetett megmenteni végül.
2020. dec. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt inkább húzzák.Előbb utóbb az lesz a sorsa .
2020. dec. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tőled is függ. Van, aki egyszerűen nem tudja eléggé kinyitni a száját hozzá. De az én férjemnek például hídja van 8-as fogon, mint pilléren.
2020. dec. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Ha ugy iteli meg, hogy mentheto, akkor betomik, persze.
2020. dec. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szuper. Alul van szóval szerintem ki tudom nyitni neki eléggé szám, meg egy kicsit fájdogál de remélem így hogy időben mentem még megpróbálja tömni. Csak sokaktól hallom hogy xy doktok a legkisebb gond miatt is kikapta, de ez lehet SZTKs.
2020. dec. 8. 19:23
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért ahhoz a páciensnek is bele kellett egyezni. Persze ha nem tudsz másik orvoshoz menni, és a tied meg ezt javasolja, kezelni meg valahogy kell, akkor ez van.
2020. dec. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem ajánlom. Lehet tometni, de minek? Az gyorsan romlik, és többet árt mint használ...
2020. dec. 13. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolso, nem olyan biztos. Anyukamnak is van bolcsessegfoga mar vagy 20 eve, nincs vele gond. Es ha tomessel nyer meg 10 evet? Hat en inkabb betometnem, es csak akkor huzatnam ki, ha muszaj.
2020. dec. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!