Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Öt fogam X ezerbe fog kerülni,...

Öt fogam X ezerbe fog kerülni,ilyenkor mi az illemszabály,a fogorvos munkája előtt odaadni a pénzt vagy amikor már készen van a fogam?

Figyelt kérdés

Ezt illik megkérdezni vagy ez egyértelmű?

A bal felső fogaim el vannak rohadva.

Azt mondta hogy itt 5 új fognak kell lennie,egyébként egyre rosszabb lesz.

Mindig egyesével fog haladni vagy amit ki lehet,azt kihúzza,a többit leköszörüli?.

Tudtok erről valamit a fizetés mellett?


Hálás lennék a válaszokért.



2021. jan. 15. 17:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Először is, van egy konzultáció, ami ugye megtörtént. Itt megbeszélitek hány db fog, milyen kezelést igényel. Én kaptam róla egy részletes árajánlatot az x db fogra. Ha ez megvan, akkor minden egyes munka után kapod a számlát és fizetsz. Előre semmit nem kell fizetned és ne is fizess, max előleget kérhet pl. a fogtechnikus munkája miatt, ami koronát ugye utólag csak felhelyez.
2021. jan. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Magánorvos megmondja, mennyit kér, és fizetsz.

A körzeti orvos meg, ha börtönbe akar menni, akkor pénzt kér.

Körzetnél is van, amiért fizetni kell, de amikor elmondja,

hogy milyen kezelések lesznek, akkor kérd, hogy írja le, mi az,

ami fizetős és mi nem az. Amikor fizetsz, arról papírt is kell adjon.

Nagyon nem szeretik. Én előre kértem költségvetést, hogy mire számítsak, mire a végére járunk a gyökérkezeléseknek, töméseknek, pótlásoknak.

Ötször kellett kérnem, mire leírta, hogy kb. hány százezer.

2021. jan. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!