Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit csináljak hogy ne féljek...

Mit csináljak hogy ne féljek a fogorvostól?? :s

Figyelt kérdés

Nagyon rosszak a fogaim (1 letört 1 nagyom lyukas meg még pár lyukas)


És csütörtökön megyek fogorvoshoz, és az az igazság hogy várom is kicsit mert nagyon jó lenne ha normális fogaim lennének de parázok is xd

Ezzel mit tudok kezdeni? Xd



2021. jan. 18. 17:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Na, tulelted?
2021. jan. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Még nem voltam, 1 óra múlva megyek :D


Izgulok és parázok, de arra gondolok hogyha menni akarok pizsipartira a barátnőimhez hétvégén, ezt bizony muszály túlélnem :'D

Meg persze arra hogy jobb mintha pl műtétre mennék, vagy kivégzésre, vagy arra hogy van akinek még rosszabb fogai vannak mint nekem🤷‍♀️

2021. jan. 20. 16:39
 13/15 A kérdező kommentje:
Na indulok:D Szorítsatok nekem!😂😅
2021. jan. 20. 17:00
 14/15 A kérdező kommentje:

EMBEREEEK🥰🥰


Megjártam a fogorvost és kellemesen csalódtam!

Nagyon kedves volt a fogorvos nő és az asszisztense is😊

A letört fogamat betömte ideiglenes töméssel (amúgy csírahiányos tejfog) és bár felvilágosított hogy ha nagyon fog fájni (mert elég nagy törés volt) menjünk vissza és ki kell szedni és ha kell az a fog akkor gyökérkezelés vagy mi a csuda😂😅 De így is boldog vagyok hogy sz*rt sem éreztem, még azt sem ahogy beadja a szurit. Csak amikor mondta hogy vérzik akkor kihíján elhánytam magam mert elképzeltem hogy hogy nézhet ki :'D


A másik (viszonylag nagy)lyukas fogamat 2 hét múlva tömik illetve akkor kapom meg ebbe a rendes tömést:)



Senki ne féljen a fogorvostól, nem bánt :D

2021. jan. 20. 18:19
 15/15 A kérdező kommentje:

Azóta már belettek tömve a fogaim😊

Nem fáj annyira, bár kellemetlen de teljesen kibírható 😂🤪


Mint kiderült valamit benéztem mert csak 3 lyukas(/törött) fogam volt és abból a 2 nagy már be is van tömve, már csak egy van hátra amin picike a lyzk😁

2021. febr. 15. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!